Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Obsługa nieprzyjemna. Basen nie jest w żadnym stopniu dostosowany do rodzin....
~Marta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Miło, ładnie, czysto wątek zamknięty Mój ulubiony basen. Obsluga przesympatyczna i życzliwa. Ceny b.przystępne.
~Maria Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

pływalnia wątek zamknięty obsługa bardzo miła, ceny przystępne, przez rok chodzenia zauważyłem tyko...
~ziemekb
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Marzenka Ruda The Best wątek zamknięty Najmilsza obsługa zawsze usmiechnieta i serdeczna Pani Marzenka Ruda :)
~m
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2014

Opinia wątek zamknięty Chodziłem na ten basen wielokrotnie i widać że cały czas się rozwija ....
~Domi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

aquaaerobik wątek zamknięty fajnie prowadzone zajecia. propouje robić to przy muzyce, jest ciekawiej....
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Aqua aerobic wątek zamknięty Aqua aerobic tutaj to sama przyjemność. Dwa razy w tygodniu...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

Najlepszy basen, na jakim byłam. :) wątek zamknięty Bywałam na różnych basenach, jednak to na tym uczyłam się pływać i do tej...
~Majka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2010

Leszek wątek zamknięty NIE POLECAM pana ŻUCHOWSKIEGO panu brak podejścia i cierpliwości do...
~Judyta
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Re: Strona Internetowa wątek zamknięty Basen ogólnie ok. Ceny na dzień dzisiejszy to 7zł ulgowy (tylko dla...
~fox_master
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

Basn Sopot ul. Haffnera , karta pływacka ?! wątek zamknięty mam pytanie. czy orientuje sie ktos moze czy na basenie w Sopocie na Haffnera...
~D.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

Basen godny polecenia wątek zamknięty Korzystam z usług tego basenu średnio 2x w tygodniu, w zasadzie nie ma się do...
~ok
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

uwaga wątek zamknięty Basen jest ok , gorzej ma się sprawa DOSTANIA na basen w normalnych godzinach...
~>>Nutka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Basen w Chylonii wątek zamknięty Bardzo miła obsługa oraz idealna czystość
~Konrad Warzecha
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 grudnia 2008

Strona Internetowa wątek zamknięty Strona Internetowa to podstawa informacji o danym obiekcie a ten basen jej...
~Ptik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

15

wątków

do góry