Widok

Santander Letnie Brzmienia: Mrozu, Zalewski, Sochacka, Nosowska

Opinie do imprezy: Santander Letnie Brzmienia: Mrozu, Zalewski, Sochacka, Nosowska, 11 sierpnia 2023 - 12 sierpnia 2023
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę mało info.

Bilety już w sprzedaży a info kto wystąpi brak. Mało mnie obchodzi kto był w poprzednich latach. Czyli kupujemy kota w worku. Standard
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

Harmonogram Letnich Brzmień 2023 - Gdańsk:
Gdańsk / 11-12.08.2023 r. / Park Zebrań Ludowych
Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny babie lato, nosowska, Kaśka Sochacka, Kacperczyk, The Dumplings, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska, Natalia Przybysz, Margaret, Zalia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

czytanie ze zrozumieniem

z tekstu ... Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny babie lato, nosowska, Kaśka Sochacka, Kacperczyk, The Dumplings, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska, Natalia Przybysz, Margaret, Zalia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Michałek skomentował w lutym , jak można było kupić bilet, ale bez informacji na jakiego artystę się kupuje. Czytanie ze zrozumieniem się kłąnia :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykonawcy

Będzie Zenek i Sławomir .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

kpina

359zł ??? co tak tanio powinno być 1000zł
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 2

A może te bilety powinny być po 100 000 000?

Jestem zdumiona, że płacić trzeba z bilety. Na początku wieku były gratisowe wejścia, szkoda, ze Miasto nie chce sponsorować mieszkańcom tej rozrywki.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie bedzie wejsciowek

1 day?
patologia made in gdansk
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wielka klapa z tego będzie.
Brak wejściówek na poszczególnego artystę - mega słabe.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trzeba było zostać dresiarą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czuję godek

wbijam bezapelacyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

12.08 to sobota a nie czwartek :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś to był Gdańsk Dźwiga Muzę, wejście free i gwiazdy światowego polskiego formatu.

Kiedyś to było...
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mrozu i Sochacka są w tym tygodniu na Openerze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętam gdy na placu zebrań były bardzo fajne darmowe koncerty - był czas by posiedzieć ze znajomymi, by nawet wypić kupione na stacji benzynowej piwo by bez zbędnego kitrania napić się z przyjaciółmi. Wcześniej te koncerty były przy budach w Brzeźnie do czasu gdy koncert Ich Troje sprawił, że pojawiło się za dużo ludzi i imprezę trzeba było przenieść.
Szkoda, że tego typu imprezy stały się praktycznie w 100% płatne. Myślę, że dla wielu młodych dzieciaków byłaby to dobra okazja by dobrze spędzić czas. Nie każdego stać na bilety i stwierdzenie: tyle pracy w koło - nie zachwyca.
Dziwne jest to, że tego typu koncerty cenowo zrównały się już z tymi w Ergo czy choćby starym maneżu przy dużo niższym standardzie. Widać znak czasów. Jest popyt, jest podaż, Także tyle jeśli chodzi o luźne przemyślenia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmyłka piłka mogiłka

Festiwal będzie mocno POlityczny ( Przybysz, Zalewski, Margaret ). Będą szydzić zamiast grać. Nie idę, wolę muzykę od POlityki. Mroza z chęcią bym posłuchał, ale reszta politykierów-muzykantów-niskich-lotów go zmiażdży swoimi pseudo demokratyczno/wolnościowymi POstulatami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

A skąd wiesz, że tak będzie?? Fakt, byłam raz na Zalewskim w Maneżu to skręcał w politykę, co też mi nie pasowało. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wolne miasto Gdańsk???

hajli hajlo będziecie śpiewać dla prezydent Dulkiewicz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Rozrywka

Joanna Kurowska - Serca Gwiazd (4 odpowiedzi)

Fundacja Przemek Dzieciom zaprasza na kolejną edycję jedenastego sezonu charytatywnego cyklu...

Cyrk Astoria - Gdynia Pogórze (4 odpowiedzi)

Cyrk Astoria powraca do Gdańska i Gdyni z nowym międzynarodowym widowiskiem 2024 dla całej...

Chivas (3 odpowiedzi)

Chivas rusza w Polskę by promować swoje nowe wydawnictwo! Po doskonale przyjętym albumie "młody...

do góry