Lew Leon

Przedszkola

Gdańsk, Jana Uphagena 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W przedszkolu jak w domu wątek zamknięty Każdemu rodzicowi, który zastanawia się właśnie nad wyborem przedszkola...
~M&T&M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Super przedszkole! Kameralne z profesjonalną i życzliwą kadrą. wątek zamknięty Moja córka chodzi do przedszkola na ul. Uphagena już drugi rok i przez ten...
~Paweł - Tata Igi :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Bardzo kameralne i przyjazne miejsce. wątek zamknięty Moje dziecko chodzi od dwóch lat do LWa Leona. Jestesmy bardzo zadowloeni ze...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Wspaniałe! wątek zamknięty Nasz syn uczęszcza do przedszkola Lew Leon od ponad roku. Od samego początku...
~Ania i Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Cudowne Przedszkole wątek zamknięty Gorąco polecam, wspaniała opieka, Panie pomocne, zainterowane i zawsze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Corka w podskokach pedzi do przedszkola i nie chce wychodzic do domu....
~BM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Rewelacyjne miejsce. Polecam! wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole. Córka chodzi do niego dosłownie w podskokach. Zajęcia,...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

dobre przedszkole wątek zamknięty Polecam wszystkim przedszkole Lew Leon w Gdańsku. Dziecko uczestniczy w całej...
~usatysfakcjonowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Fajne i małe przedszkole! wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do przedszkola, jestem super zadowolona i on też....
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Fantastyczne przedszkole wątek zamknięty Przedszkole prowadzone i zarządzane z bardzo dużym zaangażowaniem. Zarówno...
~Malwina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Witam serdecznie. Przedszkole Językowe Lew Leon, charakteryzuje się wysokim...
~Moni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

MAMA A - opinia wątek zamknięty Jest cudownie. Dzieci szczęśliwe, Panie uśmiechnięte i zaangażowane w sprawy...
~MAMA A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry