Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Norbi12 - opinia Szybko i sprawnie. Panowie bardzo pomocni i widać że znają się na rzeczy....
~Norbi12
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Basia - opinia Rewelacyjna obsługa. Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona.
~Basia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam. Miałam mnóstwo rzeczy a poszło szybko i sprawnie. Wiele...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Stela22 - opinia wątek zamknięty Panowie byli punktualnie, spakowali całe mieszkanie. Dobrze zabezpieczyli...
~Stela22
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Norbert - opinia wątek zamknięty Wszystko sprawnie i bezproblemowo. To moja 3 przeprowadzka z Liderpakiem....
~Norbert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

KK - opinia wątek zamknięty Polecam pełna profesjonalna obsługa podczas przeprowadzki.
~KK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Marek , Beata i "młody " - opinia wątek zamknięty Ekipa w osobach Wieczny, Krzysiu, Junior i Proton - to dream team. działania...
~Marek , Beata i "młody "
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Profesjonalni jak zawsze wątek zamknięty Moja trzecia przeprowadzka. Wszystkie z Liderpakiem. Mili Panowie, wiedzą co...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Przeprowadzka biura - super profesjonalnie wątek zamknięty Naprawę fachowcy. Przeprowadzaliśmy nasze biuro do budynków Olivia Business...
~Damian - OLTP
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Kompetentnie, konkretnie wątek zamknięty Polecam. Świetny kontakt, konkretnie, wszystko jasne, zespół punktualny,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lutego 2019

Usługa na najwyższym poziomie wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa!!! Sprawna ekipa, dbają o detale. Cena adekwatna do...
~Stefan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Pełen Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem. Miła i pomocna obsługa przez telefon, zaś sama...
~Audryna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Polecam wątek zamknięty Naprawdę firma godna polecenia. Usługa za przystępną cenę, bardzo życzliwi...
~Paulina P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona jak sprawnie poszła przeprowadzka! Mimo rozwożenia...
~Di.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Przewóz mebli wykonany profesjonalnie. Panowie punktualni, bardzo ostrożni,...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Super sprawna przeprowadzka wątek zamknięty Panowie bardzo mili i znający się na swojej pracy. Pełen profesjonalizm widać...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Wielki pozytyw wątek zamknięty Chciałem wyrazić bardzo pozytywną opinię o przeprowadzce z Liderpak. Wszystko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Przeprowadzka prywatna. Wybrałem firmę z polecenia znajomej i się nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Szybko, skutecznie, bez problemów (już kolejny raz) wątek zamknięty Kolejny raz skorzystałem z usług przeprowadzkowych Liderpak i nie zawiodłem...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Profesjonalni, dokładni, szybcy, tani wątek zamknięty Panowie z Lider-Paku bez żadnych problemów zapakowali cały mój dobytek z dużą...
~Janek Królikowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

70

wątków

do góry