Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia Z usług kliniki korzystałam juz wielokrotnie, za każdym razem jakosć obsługi...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2021

Anna - opinia Jestem zadowolona z usług Kliniki, już na wstępie podczas rozmowy...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2021

Malwina Bartkowicz - opinia Polecam w 100%. Czysto, pomocnie i miło. Bardzo dobrzy lekarze i wszyscy...
~Malwina Bartkowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2021

Natalia Urbańska - opinia Wizyta u hepatologa, wejście na czas, wszystko w najlepszym porządku. Duża...
~Natalia Urbańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2021

Magda - opinia Trafiłam do kliniki po nieskutecznym leczeniu w innej. Zrezygnowana, pełna...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2020

Zofia Stasiak - opinia Wysłałam męża do kliniki ze względu na problem z chrapaniem. Trafiliśmy do...
~Zofia Stasiak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Zabiegi na trądzik wątek zamknięty Zrobiłam tu serię zabiegów Acnelan, które zalecił mi dermatolog. Efekty są...
~Barbara Osowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2019

Świetne miejsce wątek zamknięty Kiedyś chodziłam tu dermatologa, a od niedawna przyjeżdżam tu z moją mamą do...
~Gabriela Opalewska
-

dodano: 29 sierpnia 2019

Fajne miejsce wątek zamknięty Robiłem tu badania USG i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o obsługę....
~Marcin Sobkowiak
-

dodano: 14 czerwca 2019

Polecam nefrologa dziecięcego wątek zamknięty Od dłuższego czasu moja córeczka była leczona w związku z nawracającym...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2019

Świetne miejsce wątek zamknięty Kilka miesięcy temu usuwałam żylaki w tym miejscu i nie mogę powiedzieć nic...
~Arleta
-

dodano: 3 lutego 2019

Endokrynolog wątek zamknięty Brak jakichkolwiek zarzutów - umówienie się na wizytę było bezproblemowe,...
~Aneta
-

dodano: 24 października 2018

Wizyta u ginekologa wątek zamknięty Ostatnio zaczęłam chodzić tu do ginekologa i jestem bardzo zadowolona. Zawsze...
~sympatyczna
-

dodano: 10 września 2018

Jestem zadowolona wątek zamknięty Korzystam z usług dermatologów od lat i nigdy się nie zawiodłam. Świetne...
~Daria
-

dodano: 15 czerwca 2018

Super klinika wątek zamknięty Klinika bardzo ładna, czysto i schludnie. Obsługa w recepcji miła i stara się...
~Krysia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 marca 2018

Odmówienie pomocy kobiecie w ciąży ... wątek zamknięty Jestem w 11 tygodniu ciąży i na podstawie wyników , dostałam skierowanie do...
~Marta
-

dodano: 9 marca 2018

wizyta u lekarza wątek zamknięty Rzadko kiedy dodaję opinię, ale jestem niemile zaskoczona. Ceny przystępne...
~Agata
-

dodano: 23 stycznia 2018

wszystko na plus wątek zamknięty Klinikę mogę z czystym sumieniem polecić. Byłam z dzieckiem u nefrologa, Pani...
~Igazalae
-

dodano: 22 stycznia 2018

godne polecenia wątek zamknięty Dzień dobry, byłam ostatnio u dr. Michajłowskiego i mimo tego, że na wizytę...
~Alicja Z.
-

dodano: 12 grudnia 2017

Polecam!! wątek zamknięty Tak powinna wyglądać obsługa klienta w każdej placówce! Pomocny i...
~andrzejeek
-

dodano: 6 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry