Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyś - ocena Jestem po wizycie u hepatologa i jestem zadowolona z efektów jakie przynosi...
~Justyś
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Alinka K - opinia Polecam lifemedica. Chodzam tam od lat.
~Alinka K
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Stała klientka - opinia Polecam klinikę. Jest zaraz przy UCK i ma świetnych specjalistów.
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

nicolab - opinia muszę przyznać rację przedmówcą. klinika lekarska na bardzo wysokim poziomie....
~nicolab
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Renia Biernat - opinia jedyna klinika do której wracam. jest tutaj wielu specjalistów i sama...
~Renia Biernat
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Laura Nowak - opinia To była moja pierwsza wizyta w tej klinice. Jestem zadowolona z podejścia...
~Laura Nowak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Pastwa - opinia miałem pobierany wycinek do zbadania i zarówno samo wycinanie znamienia, jego...
~Pastwa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

ulka sosnowska-kirsch - opinia moje ulubione miejsce jeżeli chodzi o lekarzy prywatnych. jest tutaj wielu...
~ulka sosnowska-kirsch
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Sylwia - opinia Polecam klinikę. Byłam u chirurga i laryngologa i przy każdej wizycie były...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Kosek - opinia Wracam za każdym razem bo mam tutaj sprawdzonych lekarzy do których już...
~Kosek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Patryk87 - opinia Byłem u urologa. Była infekcja i po antybiotykach już jej nie ma. Było...
~Patryk87
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

m.wojciechowska - opinia przychodzę od 3 lat raz na jakiś czas i usługi są cały czas na wysokim...
~m.wojciechowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2022

i.ewertowska - opinia miałam wykonywane w lifemedia szczepienia przeciwko hpv. wszystkie 3...
~i.ewertowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Z usług kliniki korzystałam juz wielokrotnie, za każdym razem jakosć obsługi...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z usług Kliniki, już na wstępie podczas rozmowy...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Malwina Bartkowicz - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Czysto, pomocnie i miło. Bardzo dobrzy lekarze i wszyscy...
~Malwina Bartkowicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Natalia Urbańska - opinia wątek zamknięty Wizyta u hepatologa, wejście na czas, wszystko w najlepszym porządku. Duża...
~Natalia Urbańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 stycznia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Trafiłam do kliniki po nieskutecznym leczeniu w innej. Zrezygnowana, pełna...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Zofia Stasiak - opinia wątek zamknięty Wysłałam męża do kliniki ze względu na problem z chrapaniem. Trafiliśmy do...
~Zofia Stasiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Zabiegi na trądzik wątek zamknięty Zrobiłam tu serię zabiegów Acnelan, które zalecił mi dermatolog. Efekty są...
~Barbara Osowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry