Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojtek - opinia wątek zamknięty polecam, zbilansowana dieta, wysoka jakość
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty szczerze polecam, warto spróbować
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Anna So. - opinia wątek zamknięty Świetne jedzenie, doskonały kontakt z działem obsługi klienta, zarówno na...
~Anna So.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

NinaN. - opinia wątek zamknięty Korzystam z diety FLEX od prawie 3 miesięcy i jestem super zadowolona....
~NinaN.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Najlepszy, dieta Flex mega - sama dobieram co jem. Nie ma nudy jak w innych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Pyszne i różnorodne dania i zawsze na czas. najlepiej opisany catering jaki...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Pychota, jestem mile zaskoczony. Zamawiam na świętą.
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Mega wygoda i oszczędność czasu! wątek zamknięty Zamówiłam najpierw na próbę, bo szkoda mi było czasu na przygotowywanie...
~Eliza L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Super catering dla zapracowanych wątek zamknięty Zamawiamy boxy z żoną głównie z powodu braku czasu na przygotowywanie sobie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Same szóstki wątek zamknięty Wystawiłam tej firmie same szóstki,bo spełnili moje oczekiwania,a w...
~Cecylia Lu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Pyszne, osiągnąłem cel wątek zamknięty Chciałem schudnąć 9 kilo i schudłem. Jedzenie mają bardzo dobre i ciekawe....
~Ryczek Ma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem zadowolony, bo jedzenie jest pyszne i nie czuję, że jestem na diecie....
~Alfred
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Bardzo dobra jakość, smacznie wątek zamknięty Smaczne jedzenie i elastyczne dostawy przekonały mnie, żeby po 3 dniach na...
~Gonia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Catering dietetyczny LightBox wątek zamknięty Chciałam schudnąć po ciąży i zdecydowałam się na Lightbox. Dziś wydaje mi...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Smacznie i wygodnie :) wątek zamknięty Dużo trenuję, dużo wyjeżdżam i nie mam czasu na zabawę w zdrowe gotowanie i...
~Ola #kocby
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Spełnili moje oczekiwania wątek zamknięty Podoba mi się. Najpierw zamówiłam zestaw próbny i przyszło ładne pudełeczko z...
~Ada P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

6 kg w dół wątek zamknięty Schudłam 6 kg w ciągu 2 miesięcy dzięki diecie Slim Optimum 1500 kcal plus...
~Magda Lena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Catering dietetyczny? Tylko LightBox wątek zamknięty Jestem 2 miesiąc na diecie LightBox, 1200kcal 5 dni w tygodniu (w weekendy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

Super zdrowa dieta! wątek zamknięty LightBox daje radę! Korzystam co jakiś czas od dawna, zawsze jak potrzebuję...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Bardzo smaczna dieta wątek zamknięty Jestem na diecie LightBox trzeci miesiąc, schudłam 7 kilo. Najlepsze jest to,...
~Anna Niemiec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry