Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mystore hotel - ocena Chociaż prośba o usługę była nietypowa, to profesjonalnie i bez zwłocznie...
~Mystore hotel
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Wyważenie kół i wymiana opon Superr wątek zamknięty W końcu znalazłem warsztat gdzie uporano się z biciem kół w moim BMW, brawo...
~jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Polecam!!!! wątek zamknięty Korzystam z usług LINCER JUNIOR'A od czterech lat, serwisując u nich swojego...
~szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Naprawa elementu zawieszenia wątek zamknięty Polecam, bardzo sympatyczna i terminowa obsługa. Wymieniałem coś co tłukło...
~PM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

... wątek zamknięty Nie polecam i radze sie trzymac z daleka. W czasie wymiany opon zasugerowano...
~gosc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

wymiana opon wątek zamknięty bardzo sprawna, za rozsądne pieniądze jak na sopot a przede wszystkim...
~Ad.Kor.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Specyficznie ale bez zarzutu. Tak mogę opisać to miejsce :)
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

Niedrogo i bezstresowo wątek zamknięty Witam, zostawiłem w poniedziałek rano pojazd marki Peugeot do wymiany...
~Wacław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

profesjonalnie i sprawnie wątek zamknięty dziękuję panom z lincera w sopocie za pomoc! polecam wszyskim ten punkt bo...
~Ewelina K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim. Serwisuje u nich forda focusa mk1 od listopada'09 (a jest...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry