Lingua Target

Szkoły językowe

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konrad - opinia wątek zamknięty Jestem mega pozytywnie zaskoczony, w rok z panią Tamarą nauczyłem się więcej...
~Konrad
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Super Szkoła! Wybór nauki j. angielskiego w szkole Lingua Target był strzałem...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Jacek Romanowski - opinia wątek zamknięty Szkoła rewelacja - bardzo wysoki poziom nauczania,autorski program, pani...
~Jacek Romanowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Polecam panią Tamarę- pełen profesjonalizm, zajecia zawsze dobrze...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić naukę języka angielskiego u Pani Tamary....
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Tego właśnie szukałam!!!! wątek zamknięty Super szkoła, świetna atmosfera na zajęciach, nowatorskie metody nauczania....
~Malwina K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Po prostu wielkie wooow!!! wątek zamknięty Nie będę się za bardzo rozpisywał, przetestowałem kilka szkół jezykowych ale...
~Sylwester Straszyński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Pelen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Szkole polecila mi kolezanka i byl to strzal w dziesiatke. Nigdy z taka...
~Ewelina Przystalska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

kurs angielskiego wątek zamknięty Od roku uczę się języka angielskiego o profilu biznesowym u p. Tamary. Nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Polecam zajęcia z języka niemieckiego wątek zamknięty Zajęcia z Panią Anią to czysta przyjemność, a oprócz tego solidne...
~Katarzyna Wawrzynek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2018

pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Do szkoły Lingua Target zachęciła mnie przystępna cena. Kiedy rozpoczęłam...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Polecam lekcje niemieckiego wątek zamknięty Zajecia z niemieckiego u p. Ani to czysta przyjemność. Polecam kazdemu :)
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Zajęcia z niemieckiego wątek zamknięty Zajęcia indywidualne z niemieckiego u p. Ani poleciła mi znajoma. Zaczęłam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty W moim przekonaniu, największym atutem nauki języka angielskiego pod okiem...
~Bartek J
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

zajęcia indywidualne z angielskiego wątek zamknięty Miałam przyjemność uczęszczać na zajęcia indywidualne z angielskiego z p....
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

100% polecam!!! wątek zamknięty Nauka języka angielskiego u Pani Tamary jest na bardzo wysokim poziomie....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry