Link-Med

Kursy ratownictwa

Gdańsk, Długie Ogrody 51/32

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pierwsza pomoc w żłobku i przedszkolu Bardzo profesjonalne i merytoryczne szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze
~Ana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2017

SZKOLENIE W ŻŁOBKU I PRZEDSZKOLU szkolenie prowadzone przez Pana Bartka daje gwarancję zdobycia ogromnej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2017

super, sprawnie i na temat wątek zamknięty bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie, duzo można z niego wynieść,...
~Zdrowy Smyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty Polecam ten kurs każdemu kto juz kiedys miał podobny ( dla przypomnienia i...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2014

baaardzo polecam wątek zamknięty Pan Bartek prowadzi kurs bardzo profesjonalnie. jest przygotowany w 100%....
~Mmmm
-

dodano: 11 listopada 2014

N. - opinia wątek zamknięty Szkolenie na wysokim poziomie. Pan Bartek doskonale przygotowany,...
~N.
-

dodano: 10 listopada 2014

Jestem pod wielkim wrażeniem wątek zamknięty W miniony czwartek przeszedłem pierwszej pomocy. Nie ukrywam moich obaw -...
~o.a.b.
-

dodano: 25 października 2014

Godny polecenia kurs! Profesjonalnie i na poziomie. wątek zamknięty Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie z pierwszej pomocy organizowanym...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Kurs wątek zamknięty Witam. Kurs na najwyższym poziomie ! Z uwagi na to, że umiejętności z zakresu...
~Cezary
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Izabela - opinia wątek zamknięty Poziom nauczania konkretny, profesjonalny i zrozumiały dla laików. Ponadto...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Naprawade warto wątek zamknięty Umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna gdyż od nas morze...
~monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Polecam ! wątek zamknięty Pan, który prowadził kurs był bardzo sympatyczny. Nie spotkałam człowieka z...
~marchewka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry