Widok

Literki na torcie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć, to muj pierwszy post na tym forum, mam ślub 1 maja więc czas sie pospieszyć z pewnymi rzeczami:). Czy któraś z was wie gdzie można kupić takie literki na tort weselny jak na tym obrazku? image Chciałam takie kupić, a nie wiem gdzie i czy można wogóle takie dostać. Na innym forum też były, ale nikt nie wiział, gdzie kupić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak sie sklada, ze mam takie u siebie, wiec zapraszam tu: http://slubnikowo.pl/ Literki sa w dziale Dekoracje/Ozdoby na tort. Jesli dostalas nasza ulotke na Targach Weselnik, to znizka 10% obowiazuje do konca marca. Jesli nie ma ulotki tez ok, bo do konca marca nowi klienci maja 10% rabatu:)

Zapraszam i pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, a co to za rozmiar S, M i L? Jak duże są te literki?

I chciałam się jeszcze upewnić czy ten cały akryl jest zdatny do zjedzenia czy to tylko taka dekoracja?

Dziękuję za odpowiedź, podobają mi się te literki i chyba je zamówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))) Akrylu sie raczej nie je, przynajmniej ja bym nie probowala:) Jest bezpieczny do stosowania z jedzeniem (i nietoksyczny), ale jesc bym nie polecala;)

Rozmiar S, M i L to maly, sredni i duzy, literki maja odpowiednio 6, 9 i 14cm + zabki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo, takie monogramy też mi się podobają:) też takie miałam, są piękne:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super! a ja napewno je kupię. Podobają mi się baaardzo i uważam. Są oryginalniejsze niż figurki.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pewnie, ze sa oryginalniejsze i co najwazniejsze - tansze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam dla zainteresowanych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, ze w arttrend takie są :) w Oliwie

ale nie znam ceny
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi ten cały wątek zawiewa reklamą. Nagle nie wiadomo skąd pojawiło się to całe "Ślubnikowo" i jaki zbieg okoliczności że akurat ktoś pyta o literki.... bo jak weszłam na ich stronę to oprócz literek to tam w zasadzie nic nie ma :P Bieda z nędzą... trzeba więc szukać sposobów żeby wyprzedać to co zostało jak widać :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiek, a może to jest nowa-młoda firma i narazie ma tylko taki asortyment i z czasem będzie go powiększać? Mnie się takie literki bardzo podobają- bardziej niż plastikowe figurki pary młodej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mis ie podobaja figurki shreka i fiony, o! i takie bede miec.. :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, firma jest młodziutka w Polsce, ma dopiero niecały miesiąc, byłam natomiast konsultantem ślubnym w UK, tu też działała firma oryginalnie i chyba nie muszę się tłumaczyć, dlaczego w polskim sklepie na razie jest tylko tyle towaru? Dostawa od producentów trwa ponad miesiąc, a nie mam w zwyczaju wrzucać na strony czegoś, co dopiero do mnie płynie... Asortyment wciąż się powiększa i będzie się powiększał, jednak za wszystko płacę z własnych środków, więc niestety nie stać mnie na zakupy co miesiąc:)

Literki to czysty zbieg okoliczności, ale jeśli któs chce w tym upatrywać reklamę (swoją drogą - że niby samej sobie odpisuje? ;) ), jego wola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślubnikowo... taką firmówkę odstawię teraz... ale... pracuję w firmie, która robi m.in. ozdoby ze sklejki - w zeszłym razu trochę szt. poszło na wesela; możemy też większe zrobić - spójrz na:
http://allegro.pl/item952072904_amor_amory_decoupage_walentynki_4_wzory_zakochani.html
http://allegro.pl/item953392216_serca_srednie_dekoracja_stolu_sali_zaproszenie.html
i inne;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to na wspolpraca@slubnikowo.pl mozna wyslac cos dokladniejszego... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok ;) Przyjmuję takie wytłumaczenie :P Ale zdziwiłaby się Pani ile osób tutaj prowadzi konwersacje samemu ze sobą :P schizofrenia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe, ale ja bym chyba tak nie umiała, bo pytać się samej siebie o własne produkty...hmm... musi być ciekawie:D Błędy na siłę robić i w ogóle snuć jakieś intrygi... E-e, nie dla mnie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My oboje mamy imiona na A... i chyba nie chciałabym mieć na torcie czy nawet zaproszeniach inicjałów "AA" hihihi

a tak swoją drogą, to po ślubie z podwójnym nazwiskiem będę miała inicjały abp :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TA CAŁA FIRMA ŚLUBNIKOW - to jedna wilka sciema!!! Uwazajcie na nią ! zamawiałam literki 15 lutego i do teraz ich nie mam ...a pieniadze skasowali!!!!!!!!!!! telefonow nie odbieraja! na maile nie odpisuja!!!!!!!!! uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to chyba się coś zmieniło, bo ja zamwiałąm od nich na swój tort w zeszłym roku i współpracowało się super. świetny kontakt - monogramy mam do dziś:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na poczatku tez bylam zadowolona. Ale dotarło do mnie zamówienie lekko zniszczone i niekompletne, wiec zgłosiłam reklamacje. Niestety do dnia dzisiejszego nie dostalam poprawionego zamowienia ani pieniedzy :( jawne oszustwo. nie ma kontaktu. Jakby slad zaginal...jesli ktos ma kontakt z kims tej firmy prosze o inf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez miałam literki ze ślubnikowa. Nie mam zastrzeżeń co do współpracy, jednak polecam wybrać literki z efektem lustra. Akryl jest dużo grubszy, niż w przypadku bezbarwnego. Nasze bezbarwne niestety nie dotrwały do tortu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
literki z plexi wycinają tu: http://www.waligora.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oddajcie moje pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry