Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Helena - ocena Byłam wczoraj z rodzicami na obiedzie. Mieliśmy rezerwacje na konkretny dzień...
~Helena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

Ela - opinia Bardzo lubiłam ta restauracje, niestety po zmianie kelnerki dużo traci. Pani...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Alis - opinia Rewelacja! polecam wszystkim smakoszom, naprawdę warto tu zajrzeć.
~Alis
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

m. - opinia Smaczny kurczak na gorącym półmisku
~m.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Obsługa psuje wszystko, nie polecam. wątek zamknięty Obsługa beznadziejna, kelnerkę b. ciężko zrozumieć (po polsku), gdy...
~Autor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

miłe zaskoczenie wątek zamknięty Zaryzykowaliśmy posiłek w tym miejscu, mimo, że ostatni raz (ponad rok temu)...
~dana
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Polecam wątek zamknięty Odkryliśmy przypadkiem ale wracamy z przyjemnością. Duże i smaczne porcje,...
~Wacław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Polecam :-) wątek zamknięty Jestem stałą klientką Little Chineese i z czystym sumieniem mogę polecić to...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

super_! wątek zamknięty fantastyczne miejsce z rewelacyjnym jedzeniem_ duże porcje, świeże składniki_...
~michal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

samo dobro wątek zamknięty Jedzenie dokładnie takie jakiego oczekiwałam, kurczak z grzybami rewelacja,...
~o.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Szybko i smacznie wątek zamknięty Dziwią mnie negatywne komentarze. Zamówiłem jedzenie i powiedzieli mi że...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

PORAŻKA wątek zamknięty Byłam tam stałą klientką ale po tym jak otworzyli drugą restauracje to...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Ceny zupełnie nieadekwatne do jakości jedzenia wątek zamknięty Zamawiałam 4 dania z dowozem. Był to mój pierwszy raz z tą restauracją więc...
~Nadia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

wszystko tak jak byc powinno wątek zamknięty zamowilem wolowine z warzywami na goracym talerzu. Bardzo duza porcja. Mieso...
~tom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Pysznie ! wątek zamknięty Pierwszy raz gościłam w Lee's Chinese, restauracja mała ale klimatyczna,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

never ever wątek zamknięty jedzenie bardzo się zmieniło po otworzeniu drugiej knajpy na kartuskiej,...
~maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Świetne!! wątek zamknięty Byłam już dwa razy w restauracjii przy ul.Korzennej,pierwszy raz w zeszłym...
~Karateka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Straszne pogorszenie !! wątek zamknięty Bywaliśmy w tym lokalu kilkunastokrotnie, było smacznie i przyjemnie, to co...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

było lepiej wątek zamknięty Po otwarciu nowej restauracji zmienił się troszkę smak potraw (moim zdaniem -...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Słabe. wątek zamknięty Byłam dziś ze znajomymi. Wzięliśmy 3 różne dania i niestety muszę przyznać,...
~zosia
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

postów

83

wątków

do góry