Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspolpraca na 6! wątek zamknięty Pragne sie podzielic opinia o przedszkolu, bowiem zrobilo na mnie wielkie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Ocena celujaca! wątek zamknięty Nie jest tajemnicą, że na początku z żoną wybraliśmy Little Harvard, bo było...
~ojciec dziecka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Zadowoleni rodzice wątek zamknięty Little Harvard to niesamowite miejsce. Nasz synek uczęszcza do tego...
~Zadowoleni rodzice
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Zakochana mama wątek zamknięty Mój syn był na feriach w tym przedszkolu. Oczywiście całe przedszkole jest...
~Mama Bartka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Konkretne przedszkole wątek zamknięty Jako młody tata lubię to przedszkole za to że jest bez ściemy jak inne na...
~tata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Adaptacja na medal! wątek zamknięty Jest taki poradnik, który jako mama bardzo lubię: "W Paryżu dzieci nie...
~Szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Super miejsce dla kogos kto poszukuje indywidualnych potrzeb wątek zamknięty Little Harvard - dostosowanie do potrzeby malej pociechy. Adaptacja- NIE MA...
~rodzic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

godne zaufania i lubiane przez dzieci wątek zamknięty Moja córka i ja lubimy Little Harvard. Mała wraca do domu uśmiechnięta, z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Jak się nie bać o zdrowie i rozwój dziecka? wątek zamknięty Zapisać je do Little Harvard, po prostu. Najlepsze jest to, że nie trzeba...
~Mama Córki (od 4 mscy w Little H
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Nowe przedszkole wątek zamknięty Na początku bałam się dać dziecko do przedszkola, które jest nowe i nie ma...
~Non-na
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry