Widok

Lockdown energetyczny jeszcze tej zimy?

Co za czasy. Jak szybko teorię spiskowe stają się faktami. Planowane są niedobory prądu i ogrzewania. Wg źródła "stopthecrime.net" w USA są plany przesiedleń ludności pod pozorem niedoborów źródeł energii, wody lub pożarów. Schemat przygotowania ludności podobny. Bądź częściowo spakowany na wypadek ucieczki. Pasuje to jeszcze teorii spiskowej o przymusowych przesiedleniach i poborze mężczyzn do wojska. Na opuszczone tereny mają być osiedleni np. emigraci. Tutaj macie link do videoblogu Krzysztofa Wożniaka na ten temat https://youtu.be/SFeDeyrvdFE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
50 lat temu uczniowie szkół średnich w ramach przysposobienia obronnego opracowywali plany ewakuacji średniego miasteczka. Różnica była tylko taka, że nikt nie tworzył z tego zadania teorii spiskowych hi hi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj masz link do Polsatu: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2021-11-07/mozliwe-dlugotrwale-wylaczenia-pradu-zima-rzady-ostrzegaja-przed-blackoutem/

Pozamykanie polskich kopalń i uzależnienie od zewnętrznych źródeł energii jest sprzeczne z naszą racją stanu. Globaliści chcą tą metodą doprowadzić do upadku narodowych gospodarek. Kolejnym krokiem będą niedobory towarów w sklepach, również żywności. Ludzie pozbawieni pracy i jedzenia będą bardziej potulni i szybciej zgodzą się na tzw. szczepionki, które tworzą infrastrukturę do globalnej cyfrowej identyfikacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nikt nie neguje, że na świecie cały czas trwa walka o wpływy. Dzisiaj nazywa się to wojną hybrydową, czyli działaniem na wielu płaszczyznach, mających jeden cel, mianowicie wplyw na władzę polityczną.
Oczywiście spowodowanie zależności/niezależności energetycznej jest celem kluczowym. Wplatasz w oczywiste fakty teorie spiskowe bliżej nieokreślonych globalistów i chwalisz się jaki ty wszechwiedzący jesteś. Mnie i 90% społeczeństwa twoje banialuki nie ruszają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ty i 90% społeczeństwa nie chce lub nie ma czasu zrozumieć o co się toczy gra. Dlatego jesteście łatwym celem do manipiulacji. Na końcu te 90% społeczeństwa stanie się ofiarą tych 2% ludzi, którzy te wydarzenia kreują.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Problem w tym cały, że nie potrafisz sprecyzować kiedy ten koniec nastąpi. Dlatego Twoje teorie są praktycznie niesprawdzalne. Mimo to próbujesz udowodnić swoją rację.Ponad 90% społeczeństwa tego nie kupuje, a garstka nawiedzonych upaja się powiązaniem faktów z fantastyką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdybym znał przyszłość to zagrałbym w totolotka. Siedział bym teraz w jakimś drogim hotelu w tropikalnym kraju, popijał soczek i miał widok na plażę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli w jabliższym czasie nie zanosi się ludobójstwo, konfiskata własności i zastąpienie ludzi przez myślące maszyny. Odległy XXII wiek raczej mnie nie interesuje, bo nie dożyję... z przyczyn naturalnych prawdopodobnie. Ludzkość zagrożona jest niestety wojną. Do tej pory względnie bezpieczna Europa, w tym Polska, taką przestaje być już postrzegana.
Na granicy z Białorusią trwa zabawa zapałkami i może wybuchnąć pożar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli o tym mówi Pan Woźniak, to znaczy, że będą problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

O tym mówi wiele osób. To jest globalny plan do doprowadzenia wielkiego kryzysu gospodarczego i humanitarnego. Celem tej operacji jest też wykorzystanie emigrantów, by za chwilę legitymować przymusowe przesiedlenia. Ich celem jest znaczna redukcja populacji i doprowadzenie do totalnej kontroli tych co żyją. Ludzie mają być zastąpione przez inteligentne maszyny. Tutaj macie link od rozmowy w której porusza się też możliwość wykorzystania sieci mobilnej do wywoływania chorób. https://www.cda.pl/video/5505317b6
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

1. "za chwilę legitymować przymusowe przesiedlenia" - za chwilę tzn. za ile?
2. "redukcja populacji i doprowadzenie do totalnej kontroli tych co żyją" - kiedy to nastąpi?
3. "Ludzie mają być zastąpione przez inteligentne maszyny" - kiedy to nastąpi?
Pytam, bo kupiłem niedawno mieszkanie, wydałem mnóstwo kasy i nie wiem, czy zdążę pomieszkać i nacieszyć się wolnością.
Kupiłem mieszkanie w odległości 2km od morza, ale podobno wkrótce plaża ma zbliżyć się do mojego budynku. Nie wiesz kiedy to nastąpi?
Pytam @świat_zwariował, bo daje się zauważyć, że tylko on ma dostęp do informacji z najwyższych kręgów tego świata, a nawet pozaziemskich.
Z trudem, ale jestem śmiertelnie poważny, więc wpis zakończę kropką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pytasz się kiedy? Odpowiedź: kiedy im na to pozwolimy. Wiem, że historie przezemnie tutaj opisywane dla ludzi żyjących w Matrixie są niesamowite. Ale to są ogóle dostępne informacje. Wystarczy tylko poszukać i otworzyć swój umysł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Piszesz że za chwilę, więc pytam, ile według ciebie będzie trwać chwila?
Chwalisz się swoim proroctwem i umiejętnością przewidywania przyszłości i nie wiesz, kiedy na to pozwolimy?
No to jak jest wreszcie? Sprawdzają się kolejne etapy, teorii spiskowych, czy jest to jednak bujda na resorach?
Według mnie piszesz o rzeczach oczywistych ubierając je w otoczkę teorii spiskowych.
Osobiście chciałbym żebyś jak najszybciej odhaczył kolejne etapy swojej teorii spiskowej, bo nie mogę już spokojnie patrzeć na bezradność naszego rządu w kwesti covidowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zwolennicy segregacji sanitarnej myślą że przez swoje posłuszeństwo będą uratowani. Panicznie boją się śmierci. Tak naprawdę już są pierwszymi ofiarami tego globalnego planu. Stracą wszystko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie strasz, nie strasz.... Odpowiedz na pytania i przestań się przechwalać, pisząc: a nie mówiłem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpowiem ci pewną myśl do samodzielnego zastanowienia. Wiesz dlaczego wprowadzi się system punktacji, który uzależni ilość punktów od zużytych zasobów, np. CO2? Będzie cyfrowy pieniądz, który będzie miał zmienną w czasie wartość (czyli nie będzie można nic zaoszczędzić). Dodatkowo za ten pieniądz będzie można kupić produkty, które będą dozwolone dla danej osoby. Np. osoby otyłe nie będą mogły zakupić tłustego mięsa. Ilość pieniądza będzie skorelowana z punktami. A punkty będą przydzielane na podstawie naszego zachowania i stanu zdrowia. I do tego potrzebny jest system wewnątrz ciała, aby te dane zbierać. Już widzisz całość?
Ten system ma wyeliminować osoby o nie promowanym profilu genetycznym i umiejętnościach. Czyli będzie dokonywała się selekcja online. Jak kiedyś w obozach koncentracyjnych. Tymi obozami będą tzw. "smart cities", inteligentne miasta.
Cały system idzie w kierunku robotyzacji człowieka i przystosowania go do eksploracji kosmosu. Kosmos to będzie "nowy kolonializm", jaki pamiętacie z historii XVIII wieku. W tej przyszłości będzie żyła około 1-0,5 miliarda ludzi. Reszta będzie uśmiercona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W którym wieku mają sprawdzić się te przepowiednie?
Mniej interesuje mnie Europa, a więcej cała Afryka, Rosja, Chiny i Indie, no i oczywiście kraje muzumałmańskie na Bliskim Wschodzie.
Na jakim etapie są Talibowie w Afganistanie?
Coś mi się wydaje, że te twoje banialuki zawsze będą uchodzić za aktualne, bo są nie do sprawdzenian:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a twoje banialuki? jestes podstawiony bo nikt by tak nie pisal takich bzdur...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy bzdurne teorie spiskowe mogą pisać tylko płaskoziemcy?
Pewnie, że ten komentarz jest przynajmniej kontrowersyjny. Zadano pytania i co? Gdzie odpowiedzi? Zbyt trudne?
Oczywiście, że napisane są bzdury, podobnie jak cała reszta komentarzy świat zwariował. Żeby prowadzić dyskusję, trzeba utrzymywać ten sam poziom :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam jeszcze małą teorię spiskową. PiS jest powiązany z Rosją (wschodnim sojuszem). Akcja z Białorusią to gra, która ma spowodować wrażenie wojny hybrydowej. Dzięki temu rząd ma pretekt przed globalistami do wstrzymania wprowadzenia zamordystycznych przepisów segregacji sanitarnej, jake już są w Niemczech, Włoszech czy Francji. Jeżeli to zrobi, to straci poparcie części słóżb mundurowych i żadne podwyżki nic tutaj nie pomogą. Dojdzie do zamieszek w kraju i ściana wschodnia nie będzie głosować na PIS w najbliższych wyborach, jeżeli się odbedą. Polska bierze udział w pewnej grze. Jednym z celów tej gry jest zniszczenie gospodarek państw zachodnich i fizyczne wymordowanie znaczej ich ludności. Niekóre kraje jak USA mają stracić 80% swoich obywateli. Polska ma limit 15%. Rosja z tego co pamietam około 7%.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież to są bzdury totalne jak PiS może być powiazntbz Rosją... Oni nie mogą na siebie patrzeć przez Smoleńsk... Więc to jest wg mnie bujda a PiS trzyma z USA więc im będą d*pe maslic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry