Loco Travel

Biura podróży Organizacja eventów

Sopot, al. Niepodległości 730A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozpoczęcie sezony na najwyższym poziomie wątek zamknięty Chciałbym się podzielić opinią o dostatnio odbytym wyjeździe na rozpoczęcie...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Loco zawsze spoko! wątek zamknięty Byłam na wyjazdach z oferty zimowej i letniej, polecam wszystkim aktywnym!!...
~Zosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Kod wątek zamknięty Bardzo dobre biuro podróży, dla zachęty mogę Państwu dać kod zniżkowy na...
~mlody
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Ekstremalne wyjazdy w minimalnej cenie wątek zamknięty Byłem z Ekipą LOCO Travel na obozie rowerowym w Tignes. Bardzo fajne miejsce...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2017

Tignes wątek zamknięty Bardzo kiepska organizacja wyjazdu do Tignes. Trzygodzinne opóźnienie wyjazdu...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Rewelacja!! wątek zamknięty Byłem kilkukrotnie z Loco Travel i za każdym razem było fantastycznie!...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Odwołali wyjazd wątek zamknięty Wyjazd, na który mieliśmy jechać ze znajomymi został odwołany. Niby zdarza...
~Student
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Niesamowita atmosfera na alpejskich stokach wątek zamknięty Hej. Wróciliśmy z grudniowego wyjazdu do Val Thorens i jesteśmy zachwyceni. W...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

SERIO POLECAM! wątek zamknięty Witam, byłem z Loco Travel na Festivalu Off Snow. Mega organizacja i sprawnie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Najlepsi! wątek zamknięty Najlepszy organizator wyjazdów! Od kilku lat jeżdżę na deskę z różnymi...
~Nati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Dobra OFERTA w przystępnej cenie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ofertę tego biura. Byłem z nimi na 3 wyjazdach i pomimo...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

POLECAM! wątek zamknięty Byłam z nimi już na około 5 wyjazdach, zawsze jest tak rozbudowany program,...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Wyjazd Chamorusse - odjazdowo wątek zamknięty Otóż, jak bym przeczytał widniejące tu opinie przed zapisaniem się na wyjazd...
~Pierwszy raz na DSD
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Porażka !! unikać ! wątek zamknięty Wraz ze znajomymi wybraliśmy się na deskidance sylwester 2013/2014 z biura...
~Bartas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

fibi - opinia wątek zamknięty Niestety dwukrotnie zepsuł się autokar.Najdłuższa podróż jaką kiedykolwiek...
~fibi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry