Lodowisko w Hali Olivia

Lodowiska

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Lodowisko bardzo dobrze przygotowane, mila obsluga . 20 zl za godzine to...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2022

Andrus - ocena Witam. Piszę to co mi dzieci opowiadają Git tato, git, jutro też...
~Andrus
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

jagoda - opinia Ok bez szału ale może być. Trochę mało atrakcji ale Gdańsk nie stara się o...
~jagoda
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 stycznia 2023

Gast - ocena Drogo...! Dla porównania - piękne lodowisko w Krynicy-Zdrój: - bilet na 45...
~Gast
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Kasia - opinia Super i polecam .Jestem z Gdyni i mam porównanie co proponuje moje miasto a...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

kati - opinia tragedia, pierwszy i ostatni raz, długie kolejki, byle jakie łyżwy i drogo...
~kati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Marcin - opinia Sznurówki długie że można linę zrobić,tępe łyzwy pingwinki trzeba cała siła...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Zawiedziony - opinia Mamy 2022 rok, a nadal nie można kupić biletów online. Trzeba sterczeć pół...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2022

Oliwia - opinia Fajna atmosfera + do tego super muzyka minus jest taki że dzieci jeżdżą bez...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Piotr - opinia Jeżdżę do Olivii od ponad trzydziestu lat. Lód jest zazwyczaj bardzo dobry ,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Anonim - opinia No w tym roku mega drogo jest.22zł 1h .W Gnojewie 1h 10zł
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Piter - opinia wątek zamknięty Ceny za wejściówki masakra. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci to wydatek 80 PLN....
~Piter
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Przychodzisz pół godziny przed czasem i marna szansa na wejście na lodowisko...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 stycznia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Uwaga! nawet 40 minut przed wejściem na ślizgawke nie ma gwarancji, że kupisz...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 stycznia 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Biorąc pod uwagę, że na lodowisku w Gdyni dziecko wchodzi za 5zł, cena tutaj...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Mari - opinia wątek zamknięty Cena przesadzona. Chociaż dla dzieci powinny być bilety ulgowe. Łyżwy do...
~Mari
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Mama B. - opinia wątek zamknięty Od 12ego lutego mialy zostac udostepnione slizgawki mieszkancom....
~Mama B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Jolanta - opinia wątek zamknięty Kiedyś jeździłam na łyżwach , jestem z woj. kuj.pomorskiego. Mam 61 lat ale...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Oli - opinia wątek zamknięty Absurdem jest sprzedaż biletów w XXI wielu tylko w kasach. Jeżeli idziecie na...
~Oli
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 grudnia 2020

Janek - opinia wątek zamknięty lodowisko najlepsze w trojmiescie ale ceny z kosmosu !!!!
~Janek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

postów

100

wątków

do góry