Widok

Lodówka Electrolux

Znalezienie specjalisty (z prawdziwego zdarzenia) potrafiącego naprawić lodówkę No Frost w Trójmieście to droga przez mękę. Na dodatek 50% pseudofachowców umawia się i nie przyjeżdża na umówioną wizytę, nie przekazując klientowi żadnej informacji, bo po co. Po dwóch tygodniach poszukiwań udało się umówić na wizytę w Eldom-BIS. Już podczas rozmowy telefonicznej pani podeszła do sprawy w sposób profesjonalny (dokładne dane odnośnie lodówki w tym numer seryjny, dzięki któremu serwisant wie jak przygotować się do naprawy w kwestii narzędzi i części zamiennych). Termin wizyty był na następny dzień. Z racji, że nie było opcji, by ktoś był w domu przez cały dzień pani zaproponowała rozwiązanie w postaci informacji telefonicznej serwisanta pół godziny przed przyjazdem. Pan serwisant tak też uczynił. Sprawna diagnoza i naprawa sprawiły, że lodówka w końcu działa. Otrzymałem potwierdzenie dokonania naprawy. Jak najbardziej polecam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odradzam ten serwis,ponieważ mylą części,dając kogoś innego,a gdy grzecznie-podkreślam zwróciło sie im uwagę o problemie,pozamiatali problem pod dywan i zaproponowali kupno nowego fartucha w cenie 150zl,a przed naprawa pralki-łozysk,pralka miala fartuch w bardzo dobrym stanie,nie porysowany,bez zapachowy.(Pralka była dobrze traktowana,zawsze się uwazalo co w kieszeniach,wietrzone po praniu.)Umyli ręce i zadowoleni,bo nie zwocilismy uwagi wczesniej na fartuch,bo naprawialismy łóżyska,gdy nie sprawdzicie dokladnie kazdego szczegolu,dosłownie wszystkiego,dadza wam do podpisania ze jest wszystko ok,i powodzenia.Najlepiej niech serwisant rozkreci obudowe przy was zanim ja spowrotem przyjmiecie,sami zrobcie zdjecia stanu pralki,czego kolwiek,numery seryjne,i nie wchodzcie w uprzejme rozmowy,a dokladnie sluchajcie co proponuja,i wczesniej poczytajcie na forum o naprawie,cenach....pozdrawiam i uwazajcie poprostu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry