Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia Dzień dobry. Serwis zdecydowanie polecam, już wielokrotnie korzystałem i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2022

Magdalena - opinia wątek zamknięty Awarię zgłosiłam przez stronę AEG/Electrolux. Bardzo szybko otrzymałam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Zepsuta lodówka. Wizyta serwisanta umówiona na 9.09. Rano info, ze wizyty nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Zawiedziona - opinia wątek zamknięty Indukcja. Mimo podania w mailu numeru błędu przysyłają serwisanta bez...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Polecam wątek zamknięty Bardzo rzetelna, profesjonalna i miła obsługa. Polecam.
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

NIE POLECAM! wątek zamknięty Nie polecam. Niemiła, niekompetentna obsługa. Podają nieprawdziwe dane...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! NAJGORSZY SERWIS ŚWIATA! wątek zamknięty Radzę każdemu omijać ten serwis szerokim łukiem! Oszuści, krętacze!...
~AGATA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Sprowadzenie czesci trwa ponad 3 tygodnie! wątek zamknięty Nasza pralka zaczela halasowac przy praniu. Przyjechal technik, zakrecil...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

najgorszy serwis!!!! wątek zamknięty Ten serwis to jakas masakra, na drzwiczki od zamrazalnika czekalam 1,5...
~kARINA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Ten serwis to jakaś masakra!!! wątek zamknięty Serwis został nam narzucony przez producenta sprzętu, a naprawa trwała od...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Lodówka Electrolux wątek zamknięty Znalezienie specjalisty (z prawdziwego zdarzenia) potrafiącego naprawić...
~JulO
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry