Widok

Lodziarnia Znane Smaki - otwarcie już za chwilę

Najlepsze lody z tradycyjną recepturą znaną od wielu lat w Gdańsku na ul. Tartacznej 5 już wkrótce otwarcie, może nawet jutro?
Lody z naturalnych składników, kiedyś robione w najbardziej znanej lodziarni, dzisiaj będą robione w Znanych Smakach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
"lody z tradycyjną recepturą znaną od wielu lat w Gdańsku" były w "Misiu",ale po "faceliftingu" coś niedobrego stało się ze "smakiem" "Misia".
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Stary miś sie skonczyl, a znane smaki musze odwiedzić. Myślałem, ze zostanie tylko Eskimos na żetony :-) wpadne sprawdzic na Tartaczną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beda z***ki ze tak dlugo.musielismy czekac ;p

Ale cieszymy sie ze lody mie.przepadly



Czekamy z niecierpliwością
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że otwarcie najlepszej lodziarni w Gdańsku odbędzie się jutro o 10:00 :-) Już się nie mogę doczekać malagi z rodzynkami i naturalnego truskawkowego smaku. Powodzenia Znane Smaki!

04.06.2016 10:00 ta data przejdzie do historii...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byłem, jadłem, rewelacja. Ten sam znany smak od lat... Najchętniej wracałoby się tam codziennie i już są kolejki, jeszcze kilka dni i wszyscy będą wiedzieć, gdzie są najlepsze lody w Gdańsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
co za obrzydliwe g*wno,te niby dobre lody....a tak się reklamują że jakaś tradycja.Obrzydliwość....fuj...nigdy więcej tam nie wstąpię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Konkurencja nie śpi :) Słabe bardzo, słabe trollu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak daleko z nowego portu?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lody przepyszne😃
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kwestia tygodnia, może dwóch i największe kolejki po lody będą na Tartacznej 5. Miło poczuć znowu ten sam Znany Smak.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...

Radio internetowe (6 odpowiedzi)

Najlepsze radio internetowe to www.powerbalanga.com JAAAAAAAZDA nonstop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Tkaniny, materiały gdzie kupię? (27 odpowiedzi)

Gdzie jest duzy wybor materiałow , tkanin do szycia na terenie Rumi, Gdyni??

do góry