Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiedzony wątek zamknięty Namówiony artykułem na trojmieście.pl jako najlepszej naleśnikarni poszedłem...
~pitu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2014

OSZCZEDNIE :( wątek zamknięty kelnerka przesympatyczna :) niestety :( sladowe ilosci farszu - mimo ze...
~olszyn
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

pyszotka wątek zamknięty czas oczekiwania nieco długi ale WARTO. Naleśniki są PRZEPYSZNE, najlepszy...
~Lis
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

Szczerze Polecam! wątek zamknięty Knajpa jest szczerze godna polecenia :) Jedzenie jest świeże i smaczne,...
~Wojtas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Od roku z rodziną przychodzimy do Lokomotywy. Obsługa jest bardzo...
~Osa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Domowo, smacznie i świeżo wątek zamknięty Jestem z żoną stałbym bywalcem od dosyć długiego czasu i mimo, że nie zawsze...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Rudy - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o wystrój to w porządku ( pomijam wc - porażka) Natomiast jeśli...
~Rudy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

jestem zachwycona :-) wątek zamknięty Byłam w Lokomotywie wielokrotnie. Menu jak na naleśnikarnie jest bardzo...
~Łakomczucha
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Ostatnio odwiedziłam tę naleśnikarnię na starym mieście. Wystrój był w miarę...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Mikro i drogo wątek zamknięty Nalesnik ze szpinakiem, pieczarkami i serem za 18zł to niewielkie danie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

PASKUDZTWO wątek zamknięty Po kilku latach będąc w Gdańsku wpadłam z rodzinką na naleśniki do dawnej...
~teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Weekend za pół ceny wątek zamknięty Byłam z przyjaciółką w ramach weekendu za pół ceny, liczyłam na smaczne...
~Julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Kiedyś byśmy polecili ale nie dziś. wątek zamknięty Atmosfera przyjemna, nagłośnienie nie zmusza by krzyczeć do drugiej osoby...
~Pozdrawiam.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Nie udzwignie konkurencji wątek zamknięty Bylam tam dzisiaj, po raz pierwszy wraz ze znajomomymi. Niestety na pewno i...
~studentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

fajny klimat,a jedzenie... wątek zamknięty Klimat faktycznie fajny, ciekawy wystrój:) kocham nalesniki,a przede wszytkim...
~taotaoo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

amatorka naleśników z twarogiem - opinia wątek zamknięty Sporadycznie bywam w lokomotywie , ale lubie jej niepowtarzalny klimat i...
~amatorka naleśników z twarogiem
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Swietne tanie i atmosfera ! wątek zamknięty Bardzo polecam - powiem szczerze ze szukalem takiego lokum w centrum od dawna...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2012

Kiedy jestem w Gdańsku - TYLKO LOKOMOTYWA! wątek zamknięty Od kilku lat mieszkam w Szczecinie, ale kiedy tylko wracam do Gdańska to przy...
~Kefir
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2012

Jak najbardziej! wątek zamknięty Klimat genialny, świetna muzyka i wystrój, przepyszne naleśniki i miła...
~Janek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

Z nowymi cenami jeszcze lepiej wątek zamknięty Od dłuższego czasu, a jestem stałym klientem Lokomotywa nie tylko trzyma...
~Jan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

48

wątków

do góry