Widok

Lokum

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Planuje wesele na przełomie lipca i sierpnia 2005 r. Waham sie co do miejsca imprezy. Proszę Was o pomoc,mianowicie chodzi o opinie na temat Restauracji Neptun, Restauracji NOT oraz Tenisowej. Może ktoś z Was miał tam wesele bądź był na nim gościem?Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestnię na ich temat.

Niezdecydowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tenisowa na zaspie???malo jedzeniaa,zimne jedzenie,nieciekawy klimat...ja osobiscie odradzam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tenisowa- pogadaj sobie z szefem (tak ze dwa razy) to Ci się odechce. Także nie polecam. Innych nie znam. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialem tam wesele w sierpniu i bylo super. jedzenie pyszne, obsluga znakomita a szef.... na poczatku troche sprawia wrazenie jakby krecil ale juz na samym weselu nie mialem zadnych zastrzezen. malo tego.... dj'a mialem do 2 w nocy ale goscie chcieli dalej sie bawic to szef puscil od siebie muzyke ze sprzetu. I jeszcze jedno sala na wesele byla pieknie przystrojona.... mnie sie w kazdym razie podobalo.... ale sa gusta i gusciki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialem na mysli Tenisowa na Zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karol2 napisał(a):

> Mialem tam wesele w sierpniu i bylo super. jedzenie pyszne,
> obsluga znakomita a szef.... na poczatku troche sprawia
> wrazenie jakby krecil ale juz na samym weselu nie mialem
> zadnych zastrzezen. malo tego.... dj'a mialem do 2 w nocy ale
> goscie chcieli dalej sie bawic to szef puscil od siebie muzyke
> ze sprzetu. I jeszcze jedno sala na wesele byla pieknie
> przystrojona.... mnie sie w kazdym razie podobalo.... ale sa
> gusta i gusciki...
tam tzn. gdzie
szukam lokalu i śledzę opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No przeciez napisalem w poscie pod spodem: Tenisowa na Zaspie - tam wyprawialem wesele i bylo super! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisałem to w innym poście ..ale się powtórzę
Tenisowa jest ok..porównując ceny menu do zawartości jest naprawdę bezkonkurencyjna...
w tym roku ceny stratowały od 80 PLN, czyli bardzo tanio, np. Lukullus zaczynał od 120 PLN- (o ile się nie mylę) a menu maja duzo skromniejsze.
niesugeruj sie opiniami ze jedzenie jest zimne i mało , tylko poprostu sam przejdz się tam na obiad to sam ocenisz.
W ostatnim czasie kilku moich znajomych blizszych lub dalszych wyprawiało wesele właśnie tam i na jedzenie ani obsługę nie powiedziały ani jednego złego słowa...wprost przeciwnie..były zachwycone
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tenisowej niepolecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hotel Orle w Sobieszewie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że wątek pojawił się jakiś czas temu , ale dopiero teraz dowiedziałam się, że moi znajomi sądzą się z właścicielami tenisowej gdyż Ci inie wywiązali się z umowy. Mam nadzieję, że to jednorazowy wystepek właścicieli tenisowej - chodź ja już nie mam zamiaru iść oglądać tego lokalu. :)
Pozdrwiam i życzę mało kłopotów przy wyborze lokalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze restauracja Wanoga (ale ta nowa) w Chwaszczynie - kilka par znajomych mialo tam wesele i byli zadowoleni, albo Sala Polskiej Filharmonii Kameralnej na terenie Opery Lesnej? W obu restauracjach ceny sa przystepne, a sale sa bardzo ladne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry