Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ErKa - ocena wczesniej nie miałem do czynienia z tajskim jedzeniem, bo uwazałem za...
~ErKa
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Adam - opinia Polecam to miejsce w 100% najlepsze tajskie jakie jadlem
~Adam
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Karol - opinia Naprawdę fajna tajska knajpka. Jedzenie pyszne, będę wracać. Wnętrze też robi...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Joszka - opinia Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza restauracja tajska. Przepyszne,...
~Joszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Amelia - opinia Restauracja z długą tradycją, smacznie i autentycznie.
~Amelia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Ola - opinia Warto tu wpaść ze względu na bogate menu, dużo różnorodnych potraw dla tych,...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Kempin - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, ale uważajcie na wliczany serwis do rachunku, gdy jest Was 8 lub...
~Kempin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Uwielbiam, najlepsze najświeższe najszybszą dostawa, jedynie ceny... No ale...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Przepyszna zupa na ostro ale nie pamiętam nazwy ale zawsze ją zamawiam. Jest...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Filip - opinia wątek zamknięty Smaki rodem z małych bocznych ulic Khao san w Bangkoku, tylko brak...
~Filip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Roomburak - opinia wątek zamknięty Poprawnie, bez rewelacji. Porcje spore. Wszystko zjadliwe. Menu mocno...
~Roomburak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Uwielbiam ten lokal, ten klimat, przesympatyczna obsługę i tę kaczkę z lichie...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Super chętnie tu jem i wracam co jakiś czas na pyszny.makaron jajeczny z szynka
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Wierzbix - opinia wątek zamknięty Moja ulubiona azjatycja knajpa w 3miescie. Przyjeżdżam często z Gdańska...
~Wierzbix
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

oskar - opinia wątek zamknięty Restauracja, która powstała z pasji i która nie stara się być czymś...
~oskar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Gdynianka - opinia wątek zamknięty Wyśmienite miejsce na mapie Gdyni. Świeże składniki, sprawna obsługa i do...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Tak beznadziejnego pad thai dawno nie jadłem. Kiedyś był super. Obecnie tofu...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Najlepsza knajpka tajska w Trojmiescie!
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Gienia - opinia wątek zamknięty Poszłam tak zaraz po powrocie z Tajlandii gdy jeszcze tęskniłam za azjatycka...
~Gienia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Zawsze świeżo!!!!Jedzenie obłędne!!!!Obsługa na medal!!!! Polecam to...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry