Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia Świetne miejsce dla każdego! Nie wiem kto bawił się lepiej: my-rodzice, czy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Elżbieta Mikołajczyk - opinia wątek zamknięty Bardzo duży i fajny obiekt! Dodatkowym plusem jest restauracje z pysznymi...
~Elżbieta Mikołajczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Największy minus to brak możliwości wykupienia jednej godziny. 35 zł na dzień...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

MaKa - opinia wątek zamknięty Fajny, bardzo rozległy plac zabaw dla dzieci z restauracją.
~MaKa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Odwiedziłam plac zabaw w dniu dzisiejszym wraz z córką i jej koleżankami. Był...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lutego 2020

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty Miejsce nadaje się do remontu. Bardzo mało atrakcji.
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Marzenie każdego dziecka wątek zamknięty Moja Marysia bawiła się świętnie na urodzinach koleżanki. Zdecydowanie...
~Marianna Strogonska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Brudno! wątek zamknięty Absolutnie nie polecam, mimo wielu atrakcji dla dzieci, kurz i brud odstrasza...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Super urodziny!!!! wątek zamknięty Moje dziecko miało tu najwspanialsze 5 urodziny jakie mogło sobie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Urodziny moje dziecka wątek zamknięty Niedawno zorganizowali Państwo urodziny dla mojej córki, co okazało się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Super zabawa wątek zamknięty Nie ma lepszego miejsca na ziemi, niż Loopy's World, moje dzieci zawsze...
~Leon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Polecam :)))) wątek zamknięty Pierwszy raz miałam przyjemność odwiedzić Loopy;s z moja całą rodziną....
~Zuza :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Zimno i brudno wątek zamknięty Wczoraj po raz kolejny odwiedziliśmy Loopy's World. Było to zdecydowanie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Niedbale , brudne toalety wątek zamknięty Witam. Dziś wybraliśmy się z trójką naszych dzieci do tego pięknego obiektu ....
~Mat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

11 Listopad 2017 wątek zamknięty Witam. Po raz kolejny odwiedzam to centrum rozrywki dla dzieci.Z...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Najlepsze urodziny wątek zamknięty Wyprawiłam w sobotę urodziny mojej córce i mimo obaw, że to ogromny plac i...
~Marika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Dobra zabawa dla całej rodziny wątek zamknięty Super zabawa dla całej rodziny :) Bawiliśmy się świetnie, dzieciaki...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Pracownice wyglądają i zachowują się jakby pracowały za karę. Krzywo się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Super zabawa, zarówno dla nas rodziców, jak i dla dzieci. Mnóstwo miejsca i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Coś dla dzieci i nie tylko ! wątek zamknięty Mam dwójkę bliźniaków- 6 lat i są zachwycone zabawą w Loopy's! Zawsze...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry