Loveat

Bary

Sopot, al. Niepodległości 771

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdrowo i przepysznie ! wątek zamknięty Zawsze świeże i smaczne jedzonko. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiła...
~Stała klientka :)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Sałatka i soczek wątek zamknięty Ależ to było przepyszne! Pierwszy raz, na pewno wrócę!
~MI
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Bardzo pysznie! wątek zamknięty Rzadko piszę opinie, ale tutaj tak mi zasmakowała kawa, kanapki i miła...
~Dawid B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Dobre, zdrowe jedzonko :) wątek zamknięty Od dłuższego czasu kupuję kanapki/sałatki w loveat i zdecydowanie polecam....
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Świeże produkty, polecam, jak najbardziej wątek zamknięty W loveat kupuję już ponad roku i często chętnie wracam do tego punktu. To co...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

bałagan w sałatce wątek zamknięty Kupiłam dzisiaj sałatkę i sok ze szpinakiem. o ile sok był naprawdę smaczny o...
~DD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Wszystko suuuuuper! wątek zamknięty Jakość jedzenia i napojów bardzo dobra! A obsługa wyśmienita!
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

polecammmmmm wątek zamknięty zapraszam serdecznie, wszystko smakuje wyśmienicie, zwłaszcza...
~Anies;)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Pyszny humus, super sałatki, herbatka i soki tez b smaczne. Zdrowo, świeżo i...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Świetne kanapki, pyszna kawa, mila obsługa. Nic tylko polecać!
~Zygi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Polecam zdecydowanie! Najlepsze jedzenie! wątek zamknięty Obsługa wyśmienita, ceny idealne dla każdego! Pyszne koktajle i sałatki....
~majlo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry