Lovely hair

Przedłużanie włosów

Gdańsk, al. Jana Pawła II 6E/5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Polecam!
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Piękne włosy gwarantowane! wątek zamknięty Kasia to prawdziwa profesjonalistka. Potrafi idealnie dopasować włoski, które...
~Kasia D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Kasia to profesjonalistka w każdym calu do tego tak sympatyczna, że wizyta to...
~Zuzanna Michałowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Mega zadowolona stała klientka wątek zamknięty Dziewczyny , jeśli nosicie sie z zamiarem przedłużenia włosów i sie wahacie...
~Mega zadowolona stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2017

Zawsze zadowolona wątek zamknięty Włosy po wyjściu z salonu wyglądają pięknie i naturalnie. Trzymają sie bez...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Metamorfoza u p.Kasi i Renaty wątek zamknięty Polecam salon Lovley hair gdzie pani Kasia potrafi zrobić cuda z Twoich...
~Magda,Weronika Debniak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Wspaniała Pani Kasia :) wątek zamknięty Zabieg wykonany sprawnie, włosy bardzo dobrej jakości, przy moich krótkiej...
~Z
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Kamila - opinia wątek zamknięty Jestem klinetką Pani Kasi, naprawdę bardzo polecam bo efekt końcowy wyszedł...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Paulina - opinia wątek zamknięty Jestem stała klientką Pani Kasi. Dzięki jej zdolnościom stałam się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Drugi raz i ponownie pełna satysfakcja wątek zamknięty Kasia przedłużała mi włosy drugi raz, 2 razy metodą tulejek termokurczliwych....
~Angelika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Jestem nie zadowolona z usługi Pani Katarzyny wątek zamknięty Pani Katarzyna poleca metodę na termokurcze jako najlepsze na włosy cieńkie,...
~Marika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Jeżeli chcesz przedłużyć lub zagęścić włosy TO TYLKO u Pani Kasi na pewno nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Suuuuuper! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej! Profesjonalnie, miło, jakość włosów na najwyższym...
~Kejt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Profesjonalna usługa w konkurencyjnej cenie. Polecam! wątek zamknięty Jestem wierną klientką Lovely Hair od czterech lat i jestem bardzo...
~Megi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Witajcie. Z usług Kasi skorzystałam pierwszy raz w sierpniu 2014 roku i z...
~Katarzyna Walczak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry