Widok

Łowienie klientów?!

Przyznam szczerze pisząc tą opinie jestem zdziwiony dotychczasowymi samymi wysokimi ocenami usług tej Agencji. Być może mój przypadek jest jedynie wyjątkiem, ale...
Znalazłem ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości w serwisie Trójmiasto! Tak się akurat złożyło, że oferta - przynajmniej z informacji w ogłoszeniu - trafiała w moje potrzeby. Gdy zadzwoniłem do biura Pani poinformowała mnie, że ponieważ "akurat nie działa jej system" nie może w tym momencie odpowiedzieć na moje pytania oraz, że oddzwoni. Wieczorem oddzwania Pan i informuje mnie, że nie może pokazać mi tego mieszkania ponieważ działa w innym modelu biznesowym, w związku z czym zaprasza mnie do swego biura gdzie: 1) zdiagnozuje moje potrzeby odnośnie mieszkania, 2) podpisze ze mną umowę na przygotowanie dla mnie oferty mieszkań (wśród nich nie musiałoby być tego, które chciałem obejrzeć). W tym momencie zacząłem podejrzewać, że agencja może nie mieć w ogóle w sprzedaży tego mieszkania oraz, że jest ono jedynie wabikiem aby przyciągnąć klienta, który podpisze umowę... Podziękowałem... Jeśli ktoś daje ogłoszenie z dopiskiem "Zapraszam do oglądania", a następnie mówi, że nie go nie pokaże to coś tu jednak jest nie tak...
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
prowizje i opłaty: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

W nawiązaniu do Pana wypowiedzi oraz późniejszej rozmowy telefonicznej chciałam jeszcze raz podziękować w imieniu firmy za wyrażenie opinii, która umożliwiła nam natychmiastową reakcję i zakończenie współpracy z pracownikiem, który wprowadził Pana swoim ogłoszeniem w błąd. Informacja , dotycząca podjętych przez nowego pracownika działań poza naszą wiedzą i zgodą pozwoliła na interwencję i nie dopuszczenie do powtórzenia się w firmie podobnych praktyk. Dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta jest dla nas priorytetem a sytuacja, którą Pan opisał jest absolutnie niedopuszczalna.Dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta jest dla nas priorytetem. Dołożymy wszelkich starań, aby podobnie jak do tej pory, codzienna praca nasza i naszego zespołu była tego najlepszym świadectwem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry