Lucas Image Studio

Fryzjerzy

Gdynia, 10 Lutego 35A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie polecam Pana Przemysława wątek zamknięty Tak, śmiało mogę polecić młodego i kreatywnego młodego mężczyznę Pana...
~Mariola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

NIE POLECAM wątek zamknięty jak chcesz popaść w depresję odwiedź salon Pana Łukasza jak chcesz żeby...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Łukasz nie zawodzi nigdy wątek zamknięty Znam Łukasza od strony zawodowej od lat. Nigdy nie wyszłam z jego salonu...
~Bożka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Super jakość za dobrą cenę wątek zamknięty Ścinam i farbuję się od dłuższego czasu u Łukasza. Ścina rewelacyjnie, jak...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Zgadzam się z opinią, która wystąpiła poprzednio - właściciel salonu jest nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi fryzjerskie Pana Łukasz, byłam kilkukrotnie, fachowy dobór...
~anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty Łukasz jako fryzjer posiada stosunkowo duże umiejętności (w porównaniu z...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

LUCAS wątek zamknięty Jestem już kilkukrotną klientką i polecam . Pan Łukasz bardzo sympatyczny, z...
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Lucas wątek zamknięty Polecam Łukasza, chodzę do niego od dwóch lat i nigdy się nie zawiodłam. Ma...
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Traktują klienta jak głupka wątek zamknięty Bylem w salonie dwa razy, zawsze obsługiwany przez ta sama kobietę przed 40...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Tak, tak, tak! wątek zamknięty Fryzjer Łukasz (bardzo bezpośredni, z łatwością od razu przechodzi na ty)...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Dorota - opinia wątek zamknięty Brawo Panie Jakubie ! ;)
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo chciałabym pochwalić Panią Dagmarę za to co robi z moimi włosami,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Nareszcie zadowolona! wątek zamknięty Zanim trafiłam do Łukasza, Eli i Dagmary, często wychodziłam od trójmiejskich...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Strzygłam się 3-krotnie u Lukasza i za każdym razem wychodzę bardzo, bardzo...
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA NIE POLECAM TEGO MIEJSCA PRZEZ WZGLAD NA FRYZJERA IGNORANTA - NIE POTRAFIACEGO WCZUC SIE W wątek zamknięty Salon LUCAS, P. Lukasz... nie wiem czy mam czas oraz ochote na rozpisywanie...
~ROZCAROWANA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Najlepsze paznokcie jakie miałam! wątek zamknięty Byłam u Pani Moniki już kilkakrotkie i robi ona przepiękne paznokcie żelowe!...
~Magda Sz.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry