Widok

Ludzie oświeceni w Bojanie

Cieszę się, że w Bojanie jest tak wielu ludzi, którzy nie dają się omamić światowemu spiskowi. Wiedzą że chemitrailsy trują a doktor Jerzy Zięba jest najlepszym specjalistą i obala światowy spisek przemysłu farmaceutycznego. Dzięki takim osobom światowy spisek korporacji nigdy nie wygra! Dziękuje! Chwała takim osobom jak Wiesław, który oświeca nas na Youtube i odkrywa niecne zamiary nikczemnych organizacji których jedynym celem jest kontrola naszych umyslow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Serio?? Co tu jakieś zagłębie schizofreników jest? co chwile jakieś durne posty o chemitrailsach czy innych bzdurach. Mam nadzieje że to jedna osoba, a nie kilkanaście bo bym zaczął się obawiać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

o jakim Wiesławie piszesz, tym przed Gierkiem?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba chodzi mu o tego Wiesława z Youtuba. Jakis typ z Bojana co papla farmazony w stylu nawiedzonych teori spiskowych
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieslaw Stebinski czy Stebnicki czy jakoś tak. Polecam, dobra pompa z typa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ten pastor co mieszka koło kapliczki jak się jedzie Majora Bojana? Może to on tworzy te nawiedzone posty, i teraz sam sobie dziękuje żeby rozgłosić kanał i nabić oglądalność?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za wskazówki - znalazłem ten kanał na youtube i bawiłem się świetnie oglądając zamieszczone tam filmy. Kopalnia beki, krzewienie pseudonauki i naciąganie faktów - dawno się tak nie uśmiałem. Polecam wszystkim na odstresowanie i pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to chodzi o mieszkańca tej starej chałupy, który planował hodować daniele nad Kaczą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jest, wszyscy chętni połączmy się odbytami w czakrę jasności umysłu, wypędzimy z miastowych nachodźców złe moce i znów będziemy mogli palić w piecach gumowcami
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja myślę że do tego całego klimatu nadawałby się też Król Lehji Sanjaya liczę na jakiś wspólny odcinek. Moralny przewodnik tych od neurotoksyn i chemitrailsów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety. Plica polonica występuje również. Jak wszędzie chyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coroczna akcja darmowego ustawiania świateł w autach w jakimś stopniu zmniejsza problem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach? (8 odpowiedzi)

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

do góry