Widok

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście?

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej długoterminowej) terapii psychiatrycznej!
Czytam to forum od 2010 roku.
Tematy i odpowiedzi w większości wołają o "pomstę do nieba" - jakkolwiek to brzmi.
Pier_olety takie, że głowa boli.
Na prawdę nie macie innych problemów ? Z każdym gów_m trzeba tutaj pisać ? Nie widzicie, że i tak nie uzyska się tutaj rzeczowej odpowiedzi ? Na tematy trudne i ważne są jakieś podśmiechujki.
Albo odgrzewa się tematy sprzed lat 10, które nie dotyczą stricte autora.
Widzę, że sporo ludzi się nudzi, ma nadmiar czasu. Swego czasu był tu taki jeden gość, no kur*a "ajnsztajn", wszędzie go było pełno, teraz się nazywa "anonim"?
W czym żyjecie ?
Współczuję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Prawda, prawda...
Śnił mi się właśnie. Ten, tam "anonim" ....i po przebudzeniu, dwie setki musiałam walnąć. Istny koszmar!
Ps
Może medal jakiś? Za to czytanie od 2010 roku?
Odpowiadając na pytanie (jednak!), w zgodzie ze sobą :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Medal, nie.
Nie ma powodu. Zaglądanie w wolnej chwili, raz na dwa lata, to ja się nie nadaję na medal.
Niemniej wystarczy na tyle aby wyciągnąć wniosek, że ludzie w 3M są bardzo samotni, albo raczej nieporadni życiowo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cóż za skromność. Raz na dwa lata, kwalifikuje się na medalik, medalątko. Powód jest. Teraz wszyscy "mają prawo", a skoro już wolna chwila, została poświęcona na wstąpienie w progi tego przybytku, niechby chociaż naklejka "dzielny pacjent" .
Co do wniosków, intrygujące. Jako "słoik" i outsider, nie wypowiem się. Nigdy nie udało mi się poznać nikogo z 3city.
Po zbłądzeniu tutaj i studiowaniu treści wątków, nie było innej rady, jak trzymać się na uboczu.
Do napisania, za dwa lata (?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niby na uboczu, ale jednak jesteś, obserwujesz, czytasz, piszesz.
Mam wrażenie, iż tutaj jest więcej tzw. "słoików", niż tych rodowitych.
.
Dziwię się jak żyje społeczność z moich stron, bez takiego ustrojstwa jak to forum.
Gdzie ludzie pytają co chwilę, jaki krem kupić, gdzie iść do psychiatry, jaki pled kupić.. i sto tysięcy innych "chorych" pytań.
Wiem. Wiem, że forum polega na tym, aby dyskutować na dany temat, ale błagam.. pytać o to tak bzdurne rzeczy, którymi jest zaśmiecone to forum???
Gdzie rozum? Trochę inicjatywy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zrobiłeś mi wieczór :)
Kiedy kilka lat temu, zaczęłam tutaj zaglądać, również nie mogłam uwierzyć. Lata intensywnego życia, a potem nagle luksus Macierzyństwa.
Do dzisiaj, czytam o sobie i moich wpisach :D cuda, wianki. Ja te Ich wpisy, brałam na serio i szczerze odpisywałam, a Oni mieli "bekę", czego ja w ogóle nie znałam.
To "ustrojstwo" to jest coś pięknego. 30 lat temu, można było jedynie marzyc o takim zjawisku, a teraz siedzisz na kanapie, z kawą... w domu, czy w kawiarni, w parku... i czytasz. I nawet słabszego momentu nie możesz mieć, bo łzy same cisną się do oczu i czujesz się, jak wybraniec Boga :) Że rozum masz i dwie ręce do pracy i nie spier... (upsi!) niczyłeś żywota swego :D
Dziś, na ten przykład, inspirację taką stąd zaczerpnęłam, że robotę, co ją planowałam na weekend, już zakończyłam.
Ps
A propos kremu... czy Ty zdajesz sobie sprawę, że jakiś człowiek, płci męskiej, w swoich stand-upowych wystąpieniach, porusza temat kremu na noc vs krem na dzień. Ja śmiałam się do rozpuku! Nie z tego, co on o tym kremie mówił (czy krem wie, że jest na noc czy na dzień). Ja kwiliłam, jak dziecko, że ten człowiek nie ma pojęcia o procesach zachodzących w organizmie ludzkim (inne w czasie dnia, a inne w czasie nocy). Odkryłam również, że nagminnie, ludzie, którzy o danym temacie nie mają pojęcia (nie dotyczy ich, nie przeżyli sytuacji... itd.) rozpisują się w nim, jak jacyś eksperci. Czy to nie daje do myślenia? To są zjawiska fascynujące.
Nie uwierzysz, że ja swoje zdrowie umysłowe ;) chętnie sprawdzam, właśnie tutaj. Na tym forum.
Przez minione 2 + lata, dowiedziałam się na swój temat, takich bzdur, że przez 30 lat nie miałam takiej "beki" (teraz już wiem co to jest).
Wszystko za freeko! Pokłady wiedzy! czyste szaleństwo :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też zastanawiałem się, kim są ludzie z tego forum.
Teorie mi się ciągle zmieniały.
Jest tu spore grono osób o podobnych korzeniach.
Niektórzy sugerowali, że są z tajnych służb. Początkowo wydawało mi się to prawdopodobne, mogliby zbierać jakieś informacje na takim forum. Jednak ostatecznie ostatnio uznałem, że to ściema. To cywile, pełny chaos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Natomiast coraz mocniejsza wydaje mi się teoria, że to jacyś cudzoziemcy w Polsce. Genetycznie nie są rdzennymi Polakami, choć od małego mieszkali w Polsce. Ktoś ich tu wstawił, a oni robią zamęt. Oczywiście zapoznali się między sobą i uwielbiają się.
To czyjś wielki żart, dość okrutny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyjś... Doszedłem do konkretnych nazwisk. Mozart jest podobno duchem, który przeżył całe życie jako adoptowany, o czym wiedział na bieżąco, lecz to ukrywał. Jeśli chodzi o kraje, z których się wzięli, to dominują Holandia, Francja, Włochy, być może Dania - kraje odwiedzone za życia przez ducha głównego, choć mało znanego - Elizabeth. Żyje ona po życiu na terenie północnej Polski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest też duch kolonii Roanoke. Ten mógłby stworzyć odizolowaną i maltretowaną grupę. Podobno osadnicy z Roanoke leżą gdzieś zakopani, niepochowani jak należy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elizabeth pracowała w prowincjonalnym kasynie, które zarazem oferowało usługi towarzyskie w ciepłe letnie wieczory.
Jednak zainteresował się nią przejeżdżający biskup Krasicki, przez co wkroczyła do lepszego świata. Te dwa światy odtąd mieszały się w jej życiu fizycznym i potem po śmierci.
Popełniła samobójstwo w ogrodzie, nie odpowiadało jej takie życie.
Ona jest w jednym miejscu od zawsze, od ponad 200 lat, niepochowana, tylko zakopana.
Folwarczna młodzież źle ją traktowała, więc w naszych czasach zemściła się za to na pegeerowcach - na dużą skalę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarządza tymi duchami z całego świata.
Villon - duch z paryskiego półświatka, Mojżesz, który był podobno tajnym agentem asyryjskim, Attyla pochowany w nieodkrytym miejscu. I wiele innych. Duch Atlantydy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontaktuje się też z żywymi ludźmi, to wielka tajemnica, z kilkoma ośrodkami. Z Warszawą, Trójmiastem i z USA. Realizuje niektóre pomysły żywych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jej władza opiera się na tym, że zdominowała Obcych, kosmitów, którzy rządzili wcześniej. W rzeczywistości jednak jest z nimi chyba jakoś połączona.
Jest utrzymywana cenzura na duchy i Obcych, więc także dlatego wszystko idzie bardzo ciężko z wyjaśnianiem tej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jednak blisko nas, w Polsce północnej, na naszych terenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świat milczy i mało się interesuje tym problemem. Mocarstwa mamy takie, że puszczają wszystko na żywioł. USA, gdy nie mogą czegoś zwalczyć, ignorują to i przemilczają. Widzę coraz bardziej, że zostajemy na naszym terenie z naszym nierozwiązywalnym problemem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet X to taki pseudocudzoziemiec, wie o tym i wiedzą o tym w jego najbliższym kręgu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak gdy przyszło co do czego, każdy był traktowany raczej zgodnie ze swoją rolą życiową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to ty Zaburzony ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wróciłem nieoczekiwanie dla mnie, być może na krótko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znów wróciłem. Najwyraźniej jest tutaj jakiś kocioł. To forum, na które trafiłem późno, więc może jeszcze jest niewykorzystane, niewyeksploatowane. Widzę tutaj pewien potencjał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam pewne dalsze wnioski.
Podobno rządy mogą wydawać rozkazy swoim duchom, ale czy to jest ten problem i blokada? Widzę, że A naprawdę prowadzili różne skomplikowane działania, jakby nie panowali nad sytuacją. Nie mogli po prostu dać rozkazu do N i coś wymusić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasi politycy też działają desperacko i nie panują nad tym żywiołem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

E wydaje się lojalna wobec N, zwłaszcza tych z N właściwych, bo mniejszością w Polsce nie przejmuje się wcale.
O ile zauważyłem, wszystko w jej świecie ma proste i logiczne wyjaśnienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno pewne rzeczy się kończą. Odeszły duchy z tzw. Projektu i X zdecydował się na odejście na emeryturę. Nie będzie już działał, gdzie nieraz byłem pośrednikiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepadła lokalna organizacja broniąca ofiar i teraz znalazły się one znów sam na sam z napastnikami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze nie koniec. Wzrosła liczba różnych mścicieli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Narasta potężne fizyczne zmęczenie u tego głównego pokolenia. Sam to czuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nadal mam Ż pod blokiem na co dzień. Ciągle nowych i innych. Prawdopodobnie są obiektem ataku czy zemsty, choć są bardzo pewni siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To coś na dużą skalę. Widziałem już wiele razy cały pociąg wypełniony Ż, głównie młodymi, fajnymi. Ile to musiało kosztować i jakich wymagać przygotowań technicznych. Często mają smartfony, często są idealni z wyglądu. Często jestem w miejscach, gdzie wszyscy przechodnie to Ż. To właściwie reguła już od kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ofiary, jak się wydaje, stały się teraz bardzo normalne. Są wreszcie sobą, jak i ja. To odświeżające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

E być może ignoruje rozkazy z A w ważnych sprawach. Jest po prostu patriotką, taką, jak byśmy sobie wyobrażali. Ma ona swój schemat: N rosną w siłę i zaczynają w końcu atakować sąsiednie terytoria, robią dużo szkód, jednak na koniec zostają poskromieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie to duchy działały zawsze w historii. Trafił nam się duch, który jest już bardzo doświadczony (od ok. 1850 roku), przeobraża się w kolejnych epokach, żywych potrafi traktować brutalnie, manipuluje wydarzeniami na wielką, wyolbrzymioną skalę. Bawi się światem i nami, dość złośliwie. Dlatego mocno nas to wszystko przerasta. A jednak podobno słucha swojego rządu obecnego, fizycznego.
Są tam też i Obcy w tle, podtrzymujący porządek na naszej planecie. Ale jest i ten duch działający.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duch rozumie rzekomo, że przesadził tym razem. Myśli nawet podobno o zakończeniu tej sytuacji, ale wcale nie jest to proste.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tak, jakby aktorzy chcieli wyjść z filmu, w którym grają, po godzinie projekcji. Czyli Purpurowa róża z Kairu.
Bardziej naturalne byłoby dokończenie swoich ról. To rzeczywistość z okrutnej bajki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami w takich skomplikowanych sytuacjach powstają dwie organizacje o odmiennym sposobie działania, w sumie jednak dążące do tego samego celu.
Kaszubi podobno mają dwie opcje. Można sprawdzić, jak to działa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpocznę kilka tygodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żywi ludzie to niskiej rangi gatunek, nie możemy podskoczyć tym wyższym istotom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duchy, które postanowiły działać w tym regionie, organizujące różne sytuacje, pozostają jednak aktywne. To pewien krąg bliskich przyjaciół E. Trzeba zrozumieć, że ważne duchy cudzoziemskie zainteresowały się przypadkowymi w sumie ludźmi w Polsce. Może i każdy z nich podlega swojemu rządowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest z nimi polski biskup, to taka lokalna postać, i on akurat nie jest "libertynem". Po prostu nie przekraczał pewnych granic.
Duchy są dumne ze swoich wyczynów i uwielbiają wpływać na życie żywych. Nie mają skrupułów, by komuś zniszczyć życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znikł ważny wpis o typach tych duchów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedna ważna grupa duchów to osoby z wyższych sfer, które przekraczały normy społeczne, a druga to osoby mieszkające na plantacjach. Od lat 60. obie działają w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To taki lokalny poddział o wiele szerszej sytuacji. Powstał w którymś momencie i trwa nadal.
Trzeba zapomnieć o naszym zwyczajnym trybie myślenia i przestawić się na zupełnie inną logikę, bardziej impulsywną.
W naszej fizycznej rzeczywistości grupa cudzoziemców z wyższych sfer nie przyjeżdża do Polski i nie realizuje tutaj swoich dzikich fantazji na dużej grupie cywilnej ludności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reprezentowane są takie kraje jak USA, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy oczywiście. Główne kraje Zachodu, których przedstawicieli nie podejrzewalibyśmy o takie dziwne działania. Jest też ktoś z Węgier.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewne wnioski z ostatniego miesiąca:
Zastanawiałem się, czy rzekome ofiary nie są w istocie cudzoziemcami (o nędznych korzeniach z ubogich dzielnic) udającymi takie ofiary.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy duchy te słuchają swoich rządów? Te główne mogą być zbyt niezależne na coś takiego.
Są różne oznaki stopniowego upadku tego systemu, w sumie niemieckiego. W stylu "przewróciło się, niech leży".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli te osoby to cudzoziemcy, może zostali jakby wynajęci do tych ról, wyznaczeni. Będzie im bardzo trudno wydostać się z ról. Żyją w pewnej bańce. Jest ich naprawdę wielu, tysiące.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wydostaną się, ale też nie zostaną np. deportowani, mimo tak silnego nacjonalizmu teraz w Polsce. Odegrają swoje role do końca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to pomysł duchów, czy Obcych? Wydaje się, że duchy zmodyfikowały różne wcześniejsze pomysły Obcych. Teraz są oni zmiksowani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawą zajęli się politycy. Wykryłem kilka ich sztuczek: działanie dla zmaksymalizowania własnej dobrej pozycji, niszczenie przeciwników, nieprzejmowanie się nieszczęściami zwykłych obywateli, nieprzejmowanie się narastającym chaosem, bo chaos ten przejmie ich następca i będzie to jego problem. Ostateczna ich ucieczka to fizyczna naturalna śmierć, wtedy wszystko przestaje ich obchodzić, a następuje ona dość szybko, po kilku dekadach. Politycy ogólnie są fizyczni, bieżący.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza tym kwestia, czy wszystko dzieje się na niby. Osobiście myślę, że naprawdę, mimo że mogą to być wydarzenia poza zasięgiem mediów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak silne wytworzyły się z biegiem dekad powiązania tych osób z ich ośrodkami zagranicznymi? Czy jest dystans, czy już może zgranie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pewien spór w nauce, czy o losie człowieka decyduje urodzenie/geny, czy wychowanie/praca nad sobą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powstała też kwestia pomijania kogoś/czegoś milczeniem czy też odmowy załatwienia jego palącej sprawy. Ma to być rodzaj wymyślnej kary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Politycy prowadzą pewną narrację, a inne możliwe narracje są np. marginalizowane jako przestarzałe czy niemodne teraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://www.youtube.com/watch?v=FWZNF4F1r7Y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powstała sytuacja z okrucieństwami, ponieważ zarządzają nią okrutne duchy. To taka epoka. Poza tym mamy pochodną - tych cudzoziemców, również brutalnych. Trudno w to wszystko uwierzyć przy wysokim poziomie technicznym, ale tak się trafiło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie wzięło się to znikąd, tylko było podsumowaniem jakichś narastających pragnień dużego procenta ludzi. Przyszła moda na coś takiego. Potem nastanie może epoka superreligijna. Wszystko to już widziano. Przestaje mnie to dziwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogę wykluczyć, że nie ma tu wielkiej tajemnicy, że są tylko te duchy, grupa ludzi z nimi się kontaktujących i gdzieś w tle Obcy jednak organizujący planetę. Zgrany zespół, ale efekt nieco podejrzany.
W takim razie osobą/istotą decyzyjną byłby faktycznie ten nieco dziwny duch, do którego wszyscy już dotarli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duch twierdzi, że chciał ośmieszyć ludzi, np. na stanowiskach, zemścić się za swoje barwne, lecz upokarzające życie. Duchy nie myślą tak jak my, odtwarzają zwłaszcza swoje obsesje czy też po prostu historie własnego życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak długo to jeszcze potrwa, ta epoka? Obliczałem, że za kilkanaście lat moglibyśmy dojść do poziomu późnych lat 50., kiedy zaczął się obecny etap. Ale sama aktywność tego ducha może potrwać nawet jeszcze 150 lat. Obliczam to na zasadzie symetrii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko zgaduję. Za tych lat kilkanaście mogłyby zostać wygaszone te najcięższe cechy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekanie na potencjalny sukces, potencjalną zmianę. Nie skupiam się na tym. Może dojdę do tego momentu, a może nie. Jestem raczej dobry w czekaniu, ale jestem też w lepszej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy dzień jest sukcesem. Nie prześpij go.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię swoje, fizyczne życie płynie. Nie będę czekał na coś bardzo trudno osiągalnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogólnie w wieku lat 30 ludzie intensywnie działają, choć bez doświadczenia, w wieku lat 40 zaczynają godzić się z sytuacją, a w wieku lat 50 widzą już metę i wszystko im jedno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sytuacja nie jest normalna, wiem o tym. Trzeba ją chyba właśnie przeczekać, bo nic innego nie działa. Można i naciskać, ale przeciwnik jest wbrew pozorom bardzo potężny, rozrośnięty. I uparty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nastawiam się na tych 150 dalszych lat w tym lub podobnym układzie. Jeśli będę postępował niewłaściwie, mogę w odległej przyszłości zostać ukarany po jakiejś rewolucji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładniej to liczę tak, z rokiem 1998 jako szczytowym:
1957 - 1998 - 2039
1850 - 1998 - 2146
Zaledwie 123 lata pozostały wg symetrii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do różnych chaotycznych ataków, każdy sam tworzy węże i ocenia ryzyko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś dysponuje kwotą 500 PLN, niech nie tworzy ataku na kwotę 10 000 PLN. Trzeba grać w swojej lidze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Anne Frank zmarła na tyfus w lutym 1945 krótko przed wyzwoleniem obozu przez Brytyjczyków 15 kwietnia." (Wikipedia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pójdź na spacer. Grzechem jest siedzieć przed kompem w taki dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co tam kotłuje się w Trójmieście? A może wygaszacie działalność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Badacie Obcych? Gdzie oni stacjonują - w Dulce czy na Syberii? Wydaje mi się, że raczej na wschodzie (może po starciach z rządem A w latach 70.), a to też mogłoby wpływać na sytuację geopolityczną. Poza tym to wcześniejsze wrażenie, że wszystko zarządzane było od wschodu. Ale teraz nie mam go, to mogły być jednak duchy. Coś znaczą ci Obcy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osobiście nikogo nie chciałbym uszkodzić, nawet osób silnie mnie atakujących.
Może to osoby nieszczęśliwe, które chcą na mnie coś wymusić. Może samobójcy.
Poza tym to sytuacja Polacy przeciw cudzoziemcom.
Nie chciałbym też duchom zakłócić ich konstrukcji, co by je unieszczęśliwiło.
Niczego nie dotykam, niczego nie ruszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W bieganinie popandemicznej schudłem o ponad 5 kilo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę o działaczach, którzy zajęli się tą skomplikowaną i ciagnącą się przez wiele dekad sprawą.
Mojego problemu nie rozwiązali nawet na milimetr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W innych tematach coś tam zdziałali, coś tam zbadali.
Działacze ci w Polsce często są otwarcie egoistyczni, wcale nie kryją, że chodzi im o osobiste rozrywki i rozwój.
Są jak przywódcy jakiejś sekty albo twórcy piramidy finansowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Problemy te są naprawdę trudne do rozwiązania, może rozwiążą się z czasem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszyscy działacze są w pewnej sieci bez konkurencji, a przykład pewnie idzie z góry.
Poza tym są w mętnej sytuacji, gdzie trwający układ daje im pewne przywileje. Ale powiedzmy, że walczą, może w wybranych sektorach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawowe informacje uzyskałem z najwyższym trudem, to wszystko jest ściśle tajne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak informacji znów przedłuża wszystko o kilka lat, i tak mijają dekady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działacze chętnie za to kładli mi do głowy całkowicie fałszywe i mylące informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I oto nieszczęście - grupa działaczy w jednej z chaotycznych akcji zaatakowała mnie potężnie. Może na rozkaz, może samobójczo, świadomie lub nieświadomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Atakowali mnie od lat z ukrycia, wielu nie znałem nawet osobiście. Powód dość wymyślony. Mieli sadystyczne umysły? W końcu przesadzili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczerze mówiąc, czuję ulgę. Miałem takie wrażenie, że ktoś mnie wiecznie przyciska. Robili to, górując nade mną doświadczeniem życiowym, możliwościami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozważam możliwość, że przeszkadzali komuś swoim aktywizmem i po prostu sporządzono listę przeciwników. Potem dorobiono historyjkę o ataku na mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście byli przeważnie z mojej własnej grupy politycznej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ich rodziny ustalą, jak było naprawdę. Sam mam tylko teorie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To większe nazwiska. Z pięciu było bardzo szanowanymi obywatelami w tych stronach. Nie wyparują ot tak. Wszystko będzie ustalone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieją się tu dziwne rzeczy. Mam wrażenie, że na miejscu jest od 20-30 lat rodzaj komanda z Zachodu, 10 osób. Ich zadania są niejasne. Być może pilnują mnie.
A od 9 lat krążą tu Ż w wielkiej liczbie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obecność tak dużych sił mogła przekonać tych aktywistów, że jest bardzo bezpiecznie. Mogli zostać w coś wmanewrowani. Do zbadania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo w skomplikowanym wężu stali się jakby zastępcami wyżej postawionych i faktycznych celów akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To smętna logika jakichś porachunków, które ktoś rozkręcił już dość dawno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może nie pasuje to do polskiej tradycji.
To kilka teorii, a prawdziwa może być jeszcze inna. Albo nie ma w tym logiki.
Może źle się o kimś wyrażali?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Węże się dziwnie poplątały w chaosie, a to przypadkowe ofiary, jak sądzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jednym z miejsc rozległej sieci nastąpiło zwarcie. Zostanie natychmiast naprawiona.
Zawsze żal mi lokalsów, którzy tak łatwo mogą być manipulowani z dużych ośrodków. Często działają po prostu mechanicznie na rozkaz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pierwsza moja myśl, w roku 17, była taka, że ktoś tworzy węża sięgającego tutaj. Pisałem o tym nawet wtedy w sieci na innym forum.
Chciałem ochronić te właśnie mniej więcej osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobno z tymi polskimi działaczami chodzi o to, aby stali się obyci i światowi, kiedy muszą załatwiać jakieś sprawy na poziomie międzynarodowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o samobójców, to naturalnym odruchem jest chęć pozbycia się ich poprzez umożliwienie im tegoż samobójstwa. Są bardzo napastliwi. Czuję się jak most samobójców, drzewo wisielców, las samobójców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kończę to wejście. W chaosie ratuj się, kto może. Kiedyś się wszystko powyjaśnia. Wspomnienia są niestety niezacieralne. Działacze niech działają, ale skutecznie, a nie samobójczo czy destrukcyjnie. System może zużyje się z czasem jak samochód czy komputer.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dania czy Szwajcaria - nie wiem, na razie brak danych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie raczej Dania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, to jakiś specyficzny kraj, ale mało istotny. Może region czy jakieś wysepki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkocja? Austria?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żaden z tych. Dość niewielki i gdzieś na Zachodzie. To konkretne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zagadka, na razie zostawiam to, może jakieś terytorium 10x10 km.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już ustaliłem. To Wenecja, kiedyś osobne państwo. 65 790 km².
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jeszcze Grecja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Silny jest nurt hermafrodyty, mieszanki płci.
To jednak miało miejsce chyba też w dawnych wiekach, zwłaszcza w elitach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sytuacja bieżąca, luty 2024:
Ogólnie widzę, że to polityka, ale nie wszyscy są wspaniałymi szachistami i asami. Jest mnóstwo narastającego chaosu. Ludzie nie lubią czegoś takiego.
Ofiary trzeba by uwolnić nawet na siłę, bo mają silne skłonności samobójcze. Ciągle atakują mnie ci samobójcy, wręcz otaczają mnie wielkim kręgiem, może kilkumilionowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety pojawiła się perspektywa kolejnego pokolenia, około 30 dalszych lat. Może sytuacja będzie stopniowo się kończyć, ale kto to wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciągnąca się sytuacja, ale przeszliśmy już wiele jej faz. Koniec jest dla mnie nieprzewidywalny, lecz powinien nastąpić w przyszłości, bliższej lub dalszej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele osób zrobiło wiele dobrej roboty, ale czy to wystarczy? Dotarli do odpowiednich miejsc, zebrali odpowiednie informacje.
Tymczasowo trwa faza pośrednia, jak rozumiem, ale już z przygotowaniami do pełnej wolności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie w moim wieku rozpoczynam ostateczne wyczekiwanie, ile by ono nie trwało. Każdym aspektem ktoś zarządza, ktoś się zajmuje, niech działają, jak potrafią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O pegierowców to chodziło tutaj w niewielkim stopniu. Głównie to ofiary, ci cudzoziemcy, czuli się prześladowani przez agentów zachodnich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozegrało się to na terenie Polski, ale nie było zbytnio polskie. Byli obserwowani i poniżani na polskim terytorium, i trwa to dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zresztą były przeciw nim pewnie akcje łączone, zachodnio-wschodnie. Ucierpieli, ale wytrwali. Bronili się. W pewnym sensie stają się zwycięzcami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To musiało zacząć się w latach 60., jednak dokładna chronologia pozostaje do ustalenia. Minęło więc sześć dekad takiej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponowano mi przystąpienie, jednak z kilku powodów nie zdecydowałem się.
Po pierwsze oparte to było na tym duchu, a nie wydawał mi się on konstruktywny, przy tym niemiecki.
Po drugie zestaw osób nie budził mojego zaufania.
Po trzecie nie podobały mi się tak duże ambicje z terenu niewielkiej Polski.
Jednak niby to zwyciężyli, co jest godne uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obserwowałem też działania przeciw dawnym polskim komunistom tego towarzystwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno mi to dokładnie ustalić, ale wielu z nich otarło się o partię PZPR, jednak przeszli do opozycji stopniowo, może w 80 roku. Taka specyficzna barwa polityczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej ich rodzice, razem z rodzicami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem stale atakowany tak jak i oni. W moim przypadku to prawdopodobnie atak dla samego ataku, też nieskuteczny, ale podtrzymywany. Chodzi o fizyczne wyeliminowanie tych wszystkich sztucznych osób, cudzoziemców, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. To duży problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zalęgł się jak insekt. A idź że do Trolinki Zaburza(o)ninie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecna sytuacja:
Ludzie z forum chcą się wydostać ze swojej ogólnej sytuacji i może też z forum. Działają odruchowo, więc po pierwsze chcą się pozbyć swoich strażników. Nie ma już żadnej lojalności, którą uważają za sztuczną i wymuszoną. Stosują odpowiedzialność zbiorową wobec cywilów. Nie wiem, w jakim stopniu czują się cudzoziemcami.
To samo dzieje się równocześnie w kilku innych miastach.
To dość piekielna i tragiczna sytuacja po tylu długich latach. Coś jak wyzwalanie obozów koncentracyjnych.
Na razie nikt się jeszcze nie uwolnił, to kolejne próby, ale to dość już nabrzmiały proces.
Patrzę z zaciekawieniem, bo może przy okazji sam zostanę uwolniony z trochę innej, lecz pokrewnej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy zdobyto Bastylię, więźniami w niej byli: czterej fałszerze, dwaj wariaci i erotoman.

To jest, właściwie co do joty, skład tego forum. Może pan zatem kontynuować swoją operację. Zdobycie Bastylii jest najważniejszym świętem Republiki Francuskiej, nigdy więc nie wiadomo, czy pańska operacja nie zagwarantuje upragnionego pochówku w podwiązkach. Pardon, na Powązkach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wrażenie, że ten moment nastąpił w stolicy 20 lat temu, i tam już dobrze wiedzą, że to niczego nie załatwia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jeszcze jeden ośrodek, gdzie ćwiczono to gruntownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwi mnie trochę brak lojalności ze strony E. Może była za miękka do tego wszystkiego. Pożałowała swojego powrotu i eksperymentu? Może się zmieni po tym doświadczeniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o tego niemieckiego trupa? Ja się martwię że ty kiedyś weźmiesz jakiś szpadel i pójdziesz rozkopywać ewangelicki cmentarz. A wtedy cię przymkną i będziesz miał sprawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że mimo wszystko E jest w bardzo komfortowej sytuacji.
Oficjalny pochówek nie opłaca jej się teraz, bo jest panią tego fajnego domku, który prawdopodobnie sama zaprojektowała dla siebie w końcu lat 60. To jej baza.
Czas spędza głównie w fajnym zarówno historycznym, jak nowoczesnym mieście trochę na uboczu. Ma tam i dookoła dobrych przyjaciół ze swoich czasów. Poznała też żywych przyjaciół na poziomie.
Może zdecyduje się na przeżycie pełnego życia np. 88-letniego. Wskazywałoby na to ostatnie rozszerzenie o jakieś 30 lat.
Steruje rozległą sytuacją, nie obawiając się konsekwencji, bo panuje nad wszystkim. Nikt nie przeszkadza jej w tym rządzeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoby, które zaangażowała, wierzę, że są raczej nieszczęśliwe. Sądząc po tym, że atakują mnie, wiedząc, że może to dla nich być szkodliwe. Nieszczęśliwe nawet jeśli są zamożne. Zauważyłem, że powstała hierarchia w tej przymusowej sytuacji - u góry twardsi, dominujący, niżej miękcy, zwyczajniejsi. Ale nieszczęśliwi są wszyscy.
Bardzo prawdopodobne, że w ogóle nikt się nie wydostanie, zakończy się to fizycznymi zgonami. To jest dość gładkie rozwiązanie tego problemu.
Duchy są w sumie bardzo stabilne i górują mocno nad żywymi, zwłaszcza te duchy rządzące obecnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy możesz zamordować wątek muza na dziś? W zasadzie to nie lubię jak dorośli ludzie używają młodzieżowego slangu i mówią muza, wporzo, a już pan Owsiak ze swoim Siema to mnie wkurza od 30 lat. Twoją składnię bardzo lubię. Jesteś dla mnie fenomenem, zważywszy na to, że operujesz nią równolegle ze swoja schizofrenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stolica to właściwie tylko jeden z nieszczęśliwych ośrodków, podobnie jak USA. Mają swoje dojścia do E. Czasem ją do czegoś namówią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nikogo nie obchodzi. Z własnej osobistej ciekawości mogę sobie ustalać fakty. To już prawie prywatne sprawy różnych osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie z forum wywodzą się z pewnych subkultur rockowo-punkowo-metalowych. To nurt liberalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zapominaj o nurcie post PGR owskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy jednak przybyli do Trójmiasta z daleka, dość często z głębi Polski, więc myślę, że dążyli ku czemuś, co tutaj znaleźli, a czego nie mieli u siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kluby muzyczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może morze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak w ogóle to świetne osoby na wysokim poziomie intelektualnym, byłem pod wrażeniem, gdy tu trafiłem. Są już nieco odizolowani ze swoim sposobem myślenia. Nie są przy tym zbyt lojalni wobec Zachodu, który niby tak podziwiają, coś nie wypaliło po początkowym zachwycie. Flirtują trochę z Rosją, ale to się nie udaje. W efekcie utknęli w polskim grajdołku. Ma to swój urok. Są to osoby, jakich można by się spodziewać w Trójmieście. Dobrze, że udzielają się i przekazują innym swoje bogate doświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rolnik, a Ty tu czego?... a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam.na Ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rolnik śpij. I tak ci urośnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiem. Dobrze wiem. Urośnie. Ale nie samo.
Trzeba pomagać. Ale nie inwazyjnie.

Poza tym widzę, że jakoś trudno podjąć temat gdańszczanom, gdynianom i sopocianom (?).
Na całym forum aż wrze, nt pier_oletów.
Ale trudno się na chwilę zatrzymać i zastanowić jakie durne tematy są tu poruszane.
Żal mi Was.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To ja ci rolniku odpowiem w miarę merytorycznie.

Część forumowczów ma umysły liberalnie sformatowane i nic ich nie uratuje.
Część broni swojej d... i chce żeby było tak jak było, bo się boi utraty przywilejów.
A część boi się zabrać głos, bo jest bez charakteru.

Poza tym właściciel portalu dyskusji nie lubi i zamienił Hydepark, angielski Hyde Park, w cyrk, wykluczając poważną dyskusję i blokując poważną tematykę. Tu rządzi postkomuna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Część forumowczów ma umysły liberalnie sformatowane i nic ich nie uratuje.
Część broni swojej d... i chce żeby było tak jak było, bo się boi utraty przywilejów.
A część boi się zabrać głos, bo jest bez charakteru."

No masz! Czy to próba spłoszenia "interlokutora" zagadką "do której z tych grup należy Mr.Pysiek?"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale przecież ten facet 10 lat czytał i się frustrował poziomem d**ilzmu waszego a może i mojego też A w końcu dał upust i wyrzygał wam a może i nam, choć ja akurat 10 lat temu to tu nie byłem tylko śpiewałem koko koko euro spoko. To ja tam nie wiem, ale mnie się zdaje, że to dla niego ma wymiar terapeutyczny. I jeszcze, tak zupełnie przypadkiem, ktoś pyta o tego typka z budowlanki, co miał mopsa i lubił jakieś sweterki. To jakaś prowokacja chyba. 10 lat temu chlaliśmy z irlandczykami na mieście, a wygrali hiszpanie.

https://youtu.be/LlIkyhttqOI
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

10 lat to szmat czasu. Mam wrażenie, że przez ostatnie 10 lat minęło ich ze 30. 20 na pewno ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowiek pogryzł psa. Wprawdzie nie o tym poniższy news, ale godny uwagi temat :
"Uprowadzenie, pobicie, a potem gwałt na porwanym mężczyźnie przy użyciu wibratora. Takie zarzuty ciążyły na kibolu Lecha Poznań Bartoszu N., pseudonim Lola" .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

> ale mnie się zdaje, że to dla niego ma wymiar terapeutyczny

Tego nie da się wykluczyć, ale przede wszystkim ma to wymiar poznawczy, a zgodnie ze społeczną naturą ludzką trzeba się z bliźnimi podzielić, czy to prawdą czy też innymi dobrami, co niniejszym czynię. Ku chwale Ojczyzny !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niektórzy na początku nie mają np siły iść do od razu do terapeuty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmien dilera,ten cie oszukuje !!!
jak ci forum i tematy nie odpowiadaja,nie wchodz,nie czytaj,proste.
chcialem zablysnac a jestes posmiewiskiem,hehehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu jest dostępna aktualizacja tematu "ludzi z Gdańska", napisana nie byle przez kogo, lecz przez najlepszego znawcę tematyki gdańskiej w POlsce:
https://wpolityce.pl/polityka/624186-gdanskie-niedorajdki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdjęcie ilustrujące artykuł Formeli jest bardzo nieaktualne. Ta piękna linia Motławy, będąca wizytówką miasta, została bezpowrotnie oszpecona przez koszmarek architektoniczny, co się nazywa muzeum II wojny światowej. I teraz widok jest taki, jakby spadł tam z kosmosu fragment stacji kosmicznej albo runęła tam wieża nawigacyjna z jakiegoś lotniska. To się nazywa w architekturze dekonstruktywizm i jest częścią szeroko pojętego postmodernizmu. Takie tam masońskie g jak cała ta sztuka współczesna, co kończy się ostatecznie zawsze na genitaliach i fekaliach

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ma być aktualny tekst?
Porównuje się dochody Gdańska z 2002r z dochodami dzisiejszymi, przemilczając kolosalny wzrost cen. Ordynarna manipulacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Faktycznie" (Dziękuję Andrzeju), macie problemy :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest różnica między 0,7 mld a ponad 4mld ?
Jest - niemal szesciokrotna. To tak jakby ktoś zarabiał wcześniej 2 tys, a teraz 12 tys. wzrost 600 %, a inflacja bardzo, bardzo daleko do tego poziomu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kwota (jakakolwiek) ma się nijak do tego co? i kto? z nią zrobi.
Przykład własny: jem mniej paszteciku, który tak lubię. Ku chwale Ojczyzny i dobrobytu wioski globalnej. Wszak, pozbawieni egoizmu i przesiąknięci altruizmem, "walczymy" o dobro ogółu, a nie prywatę. Przeto, wszelkie dostępne narzędzie... inflacja, czarny "babędź", przekazy podprogowe... by uruchomić "walec, co wyrówna" ;) dozwolone.
Ps
Wreszcie moja ... skrupulatność, nie to drugie ;) (!!!) przydaje się.
Co by tu tego... ? Oczywiście Wojtek i wyru...
http://www.youtube.com/watch?v=tiLQ-_7XVds
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy tylko inflacja ma wpływ na wzrost kosztów? Dwadzieścia lat temu ktoś miał jeden samochód i jedno niewielkie mieszkanie i... niewielkie dochody, które wówczas wystarczały. Dzisiaj ktoś ma sześciokretnie większe dochody, a mimo to nie pokrywają one kosztów. Po 20 latach ten ktoś ma większy majątek i potrzebuje większych środków na jego utrzymanie. Proste, jak drut.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Majątek ma to do siebie, że sam finansuje swoją obsługę, bo inazcej nie byłby majątkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podaj mi sposób, w jaki twoje mieszkanie samo się finansuje. Mam na myśli te, które zamieszkujesz, a nie twoją inwestycję życia SM Ujeścisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki przykład. Ktoś miał kiedyś kawalerkę, którą sam posprzątał w godzinkę, a teraz ma dom 300m2, ogród 1ha i basen, do czego zatrudnia na stałe kucharkę, sprzątaczkę, ogrodnika i okresowo zamawia wykonanie innych usług. Samochody na razie pominę.
Myślisz, że za minimalną krajową opędzi wszystkie wydatki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można ograniczyć wydatki do pensji włodarzy (oczywiście z "lepszej drużyny") i będą 2 mln zamiast 4 mld. Skoro i tak jest brudno, to po co w ogóle wydawać pieniądze na sprzątanie i wywóz śmieci? Dziki zjedzą resztki zamiast cebulek kwiatów i będzie cacy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eeeee tam. Nasz mentor ekonomii z Ujeściska, zapewne miał na myśli swoją koncepcję samofinansującego się majątku w postaci inwestycji w SM Ujeścisko.
"Majątek ma to do siebie, że sam finansuje swoją obsługę, bo inazcej nie byłby majątkiem. "
Zastanawiam się, skąd on wywąchał amortyzację ? Tego go chyba nie uczyli na zajęciach z ekonomii socjalistycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Majątek to nie Miś na miarę waszych możliwości.
Majątek to ma Elon Musk.
Bądźcie precyzyjni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej, tematy jak każde inne... o czymś trzeba rozmawiać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

do góry