Widok

Ludzka głupota nie zna granic

Hydepark Temat dostępny też na forum:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policjanci-wybili-szybe-w-aucie-by-ratowac-skrepowanego-psa-n82046.html

Skąd się biorą takie pustaki?
Temat niby w kółko przewijany, a jednak nadal znajdują się idioci, którzy nie rozumieją. Ręce opadają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie pustaki Niulka biorą się z okołotrójmiejskich kaszubskich wiosek i wioseczek - tam nie ma ani sympatii ani szacunku do psiaków.

Wiem coś o tym, bo miałem i mam wielu podwykonawców z Kaszub - to, co oni potrafią ze zwierzętami wyrabiać, to istny psi holokaust. Topienie szczeniaków jest na porządku dziennym, strzelanie do psiaków z wiatrówek, rzucanie w nich petardami, wieszanie w lesie, palenie żywcem psiaków i kotków...i nie piszę tego gołosłownie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mogłeś mi tego zaoszczędzić, Hal :( Wiem, że takie rzeczy się dzieją, ale nie chcę w kółko tego słuchać/czytać. Bo serce boli coraz bardziej.
Tak przy okazji wspomnę, że robię wśród znajomych zbiórkę dla schroniska dla zwierząt w Sopocie. Koce, ręczniki, poduszki, kołdry, T-shirty, smycze, kuwety i oczywiście jedzenie. Umówię się, odbiorę, zawiozę do schroniska. Schronisko dostanie listę darczyńców. Jeśli ktoś ma ochotę, może się przyłączyć. Nawet pozbierać u siebie, później pomóc mi to zawieźć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie obrażaj gamoniu Kaszubów, przybłędo komuszy mały h...u
Debile występoją w każdej nacji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
@Kaszeb - nie będę się z pomuchlami wdawać w pyskówki. Sprawdź lepiej podniebienie, czy nie poczerniało za mocno i wyczyść płetwy między paluchami. Amen.

p.s. jedyny Kaszub godny szacunku i sympatii, to mój księgowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Rdzennymi mieszkańcami tych ziem są kaszubi, więc kundlu ogon pod doopsko i stul pysk Pewnie jesteś jakimś pomiotem ruskiego kałmuka jeśli z taką arogancją odnosisz się do innych. Szczekasz, bo jesteś anonimowy, oj doigrasz się
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dajcie spokój. Nie warto wykłócać się o coś, na co nikt nie ma żadnego wpływu. Poprostu, głupcy zawsze byli, są i będą. Rodzili się, rodzą i będą się rodzić. Nie wiem ile wspólnego może mieć głupota z brakiem wyobraźni. Ludzkie reakcje lub ich brak nie wynikają z głupoty. Nie trzeba być głupcem, żeby czegoś nie przewidywać. Zdarza się i ludziom mądrym. A że głupota denerwuje.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz na myśli pozostawionego psa? Ludzie zostawiają w zamkniętym samochodzie nie tylko zwierzęta, ale i własne dzieci. Dzień-dwa po tragicznej śmierci dziecka w samochodzie na parkingu na Śląsku, facet w Gdyni zostawił (też na parkingu) na ponad godzinę dwoje małych dzieci... Czy to głupota? Brak słów na takie zachowanie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co do zasady, zatrudnione firmy ochroniarskie, powinny patrolować parkingi przy centrach handlowych i supermarketach pod kątem sprawdzania, czy pozostawionych autach nie ma dzieci i zwierząt.

Na przykład pod CH Klif ochroniarze regularnie sprawdzają samochody na parkingu, czy jakiś osioł nie zostawił w nim dziecka albo psa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mikro chodziło mu o tego psa co szybę wybił ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mu? Niulka to facet? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@ Mu? Niulka to facet? ;))

Może facet może babka - w dzisiejszych czasach to już nie wiadomo jak sprawdzić ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, a może Ty jesteś kobietą???!!! ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kopernik była kobietą, to i wdr może być kobietą ;-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie może :]

uzasadnienie
ten wdr , a nie ta wdr

ale wy możecie być chłopami :P
ten mężczyzna , ten Maradona, ten Mikronezja, ten M-a-J-a-j-k-a ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheheh @wdr - ostatnio sypiesz dowcipem ;-) jeżelie " ten M-a-J-a-j-k-a" to na pewno jest mężczyzną :-))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr się zakochał albo coś.... :D jakoś...tryska humorem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...albo diler mnie oszukuje i coś do prochów dosypuje ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ciacho:

Już kilka osób z Forum to zauważyło, lecz raczej skłaniało się ku wersji "..albo coś" ;]

PS1: Btw imho: Majka ma jaja, których niejeden facet mógłby Jej pozazdrościć. Zatem kobieca intuicja wudeeru dobrze podpowiedziała "M-a-J-a-j-k-a" :D
PS2: Oftopicznie i docelowo: NA ZDRÓWKO za 36 min :*
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M-a-j-k-a
lato przyszlo, na polach pojawily sie dziurawce, moze wdr regularnie zazywa :D

ps. najlepszego... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl, mmm - dziękuję panowie :-) za zdrówko było ;-)

Ja tam nie wiem, co @wdr'owi się porobiło, ale mamy swoje podejrzenia ;-)

@sadyl - ciekawe, czy o tych samych jajach myślimy ;-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się właśnie poryczałam w pracy bo ktoś wrzucił filmik na fb jak to mama okłada poduszka maluszka takiego... k..a sama osobiście zdzieliłabym takiej po m...dzie, nie dałam rady obejrzeć więcej niż kilka sekund. A kim musi być ten, kto coś takiego spokojnie filmuje??
Ja nie wiem jak to nazwać bo wszystko co mi się ciśnie teraz na usta to za mało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu mamy etap gniewu , M30+ chcesz negocjować czy jeszcze chcesz się wkurzać ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@wudeer a co Ty tu negocjować chcesz?
Jak dla mnie nie ma co....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najpierw musisz ustalić czy film jest prawdziwy - wierzysz we wszystko co zobaczysz na ekranie ?
jeżeli film jest prawdziwy i nosi on znamiona przestępstwa ,a jednocześnie chcesz naprawdę coś zrobić to masz prawo powiadomić policję
jeżeli nic nie chcesz robić w tej sprawie lub akceptujesz taki stan rzeczy to nie denerwuj innych :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr - moim zdaniem, to film z jakiegoś państwa azjatyckiego. Powinien być na liveleak.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To film z jakąś Azjatką podobno, nie wiem bo nie zdołałam oglądnąć do końca ale dowiedziałam się później, że swego czasu było na forum o nim słychać i że już dawno pojawił się na fb. Ja zobaczyłam dopiero dziś.
Nie sądzę, żebym to akurat ja denerwowała innych... ale każdy swoje zdanie ma :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie oglądaj. To nic nie da, że obejrzysz, a tylko Cię rozwścieczy. Ja obejrzałam coś takiego raz. I po dziś dzień na samą myśl cisną się łzy do oczu. Niektórzy zarzucają mi, że uciekam w ten sposób od problemu, ale to stolec prawda. Pomagam ile mogę i jestem o wiele bardziej skuteczna niż te wszystkie płaczki, które wolą oglądać i cierpieć niż coś w końcu zrobić pożytecznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh :D ale mi fajnie zamieniło "stolec prawda" :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry