Widok

Łukasz Jenta, Prezentacja kandydata do Rady Miasta Gdyni.

Polityka Babie Doły Obłuże Temat dostępny też na forum:
Szanowny mieszkańcu, wyborco.

Dlaczego startuję w wyborach ? Czy wiesz, że wśród 4 najpopularniejszych ugrupowań politycznych z naszego miasta (Samorządność, PO, PiS, SLD) dominujące pozycję na listach zajmują ludzie mieszkający w innych częściach miasta ?

Cieszę się, że trafiłem na to forum i chciałbym się tutaj przedstawić jako kandydat do Rady Miasta Gdyni z naszego Okręgu. Jak można przeczytać na mojej ulotce, Tu się urodziłem, tu mieszkam i nigdzie się stąd nie wybieram. Mocno wierzę w potencjał naszych dzielnic, podobnie jak osoby tutaj aktywne. Niedawno na mojej stronie powstała nowa zakładka Pomysły Mieszkańców (http://www.lukaszjenta.pl Powstała ona jako efekt rozmów z mieszkańcami dzielnic z naszego Okręgu. Chętnie poznam Państwa zdanie na ich temat, a problemami / pomysłami zgłoszonymi przed wyborami w przypadku uzyskania mandatu Radnego naszego miasta, zajmę się w pierwszej kolejności.

Uchodzę za osobę energiczną, chętną do pomocy i godną zaufania. Jestem młody i spełniony zawodowo. Jeżeli uzyskam mandat do Rady naszego Miasta, całą swoją energię z przyjemnością poświęcę sprawom rozwoju naszych dzielnic. Dzielnic które mogą pełnić kluczową wręcz rolę w funkcjonowaniu naszego miasta a są jednak zaniedbywane przez obecnych rządzących i tak pozostanie jeżeli będziemy głosować na kandydatów tu nie mieszkających.

Dziękuję, proszę o Państwa głos. Wierzę, że zobaczymy różnice.
www.lukaszjenta.pl
www.facebook.pl/LukaszJenta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że Pani Mirosława Król (Nr. 1 z PO) mieszka chyba na Demptowie, a jak reszta ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta Król wiecznie leży u mnie w skrzynce na listy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
troll, czy wpłynie to na Pana / Pani głos? Daleko Pani Król do nas, więc wysyła ludzi z ulotkami :)) Proszę o głos na mnie, nasz Okręg pozytywnie to zauważy. Jeżeli informacje na stronie www to za mało, zapraszam we wtorek na spotkanie przedwyborcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałem o tym. Samorządność wrzuca swoich ludzi z miasta na nasze listy, bo w Centrum, albo na Karwinach nie ma dla nich miejsca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy kandydaci z list wyborczych oszołoma Korwina Mikkego, nie mają sposobu na kampanie tylko podcierać sobie tyłek Denisem i Królową. Za wszelka cenę chcesz się dostać do koryta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe czy ktoś z tak reklamujacych sie wszedzie kandydatów postara sie żeby wreszcie ul. Kwiatkowskiego była z dwoma pasami jezdni, bo w północnych dzielnicach nie da sie juz normalnie żyć, nie obchodzi to nikogo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry