Na wstępie chciał bym powiedzieć że dla każdej dziedziny usług z których korzystam w życiu osobiście staram się wybrać to jedno miejsce które swoją starannością, profesjonalizmem i dbałością o klienta potrafi zdobyć moje zaufanie i sprawia że korzystam z usług bez jakiejkolwiek dozy niepewności. Takim miejscem w dziedzinie stomatologii dla mnie jest właśnie Sielska Klinika w której Pani Marta pokazała mi już dobrych parę lat temu że wizyta u stomatologa nawet z trudniejszymi przypadkami stomatologicznymi może przebiec bezstresowo, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Za to odpowiada cały świetny zespół tego miejsca począwszy od Pani Marty Sielskiej i Pani Ewy Grajewskiej wybitnych stomatologów z wielkim, międzynarodowym doświadczeniem, Pań Higienistek Dominiki i Moniki które prezentują przykład profesjonalnej asysty jak również Pani Katarzyny która dba o najwyższą jakość obsługi. Sielska Klinika to połączenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii oraz uśmiechniętych ludzi :)

Szczerze polecam te miejsce.