Sielska Klinika

Stomatolodzy Protetycy Chirurdzy

Gdynia, Powstania Styczniowego 30A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz Krukowski - opinia wątek zamknięty Na wstępie chciał bym powiedzieć że dla każdej dziedziny usług z których...
~Łukasz Krukowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Super! wątek zamknięty Serdecznie polecam Klinikę! Bardzo długo szukałam odpowiedniego stomatologa,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

Zdecydowanie 6 na 6 ! wątek zamknięty Potwierdzam opinie na temat jakości usług stomatologicznych. W gdyni już...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Pozytywnie wątek zamknięty Myślę, że nie trzeba specjalnie tutaj przekonywać nikogo do usług...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

licówki wątek zamknięty tani produkt !!! po 3 miesiącach odkleiła się pierwsza 3 a za tydzień 2....
~Michał
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2017

Polecam w 100% wątek zamknięty Chirurgia, protetyka i leczenie. Po wizytach stres i wszelkie obawy zniknęły...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jeśli chcecie przeżyć bezboleśnie wizytę u stomatologa i dobrze wyleczyć...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Super opieka dentystyczna wątek zamknięty Wspaniała cała ekipa!!! - pochyla się nad każdym, nawet najbardziej...
~P.K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Miałem wizytę u Dr Katarzyny Pokrywka. Jestem zadowolony. Pełen...
~Igor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Fajne miejsce godne polecenia wątek zamknięty Do Sielskiej Kliniki trafiłem z polecenia kolegi. Miałem wszczepiane dwa...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Wszystko idealnie wątek zamknięty Długo szukałam odpowiedniego dla siebie dentysty i udało mi się znaleźć...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Najwyższy poziom usług wątek zamknięty Polecam wizytę u p. doktor Sielskiej. Gabinet bardzo nowoczesny, miła...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Najcudowniejsza pani stomatolog wątek zamknięty Serdecznie polecam dr Martę Sielska .Cudowna ,życzliwa kobieta co jest bardzo...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Super Stomatologia! wątek zamknięty Czy wizyta u stomatologa może być przyjemna? bezbolesna? pozbawiona stresu?...
~Barbara Jasińska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Profesjonalnie, bezboleśnie,skrupulatnie! wątek zamknięty Od kilku lat jestem Pacjentką dr Sielskiej. Stomatolog zaangażowany,...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Najlepszy stomatolog w trójmieście - Sielska klinika wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, miła obsługa i wysoka jakość usług cechuje Sielska...
~Rafał
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Ciężko nawet nazwać sposób w jaki zostałam potraktowana jako...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Uczciwie i solidnie! wątek zamknięty Jestem regularnym pacjentem Sielskiej Kliniki i nigdy nie byłam w...
~Danusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2017

Solidnie, uczciwie i na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Leczenie w Sielskiej Klinice jest przyjemnością samą w sobie. Gabinet...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Najlepszy dentysta w 3 mieście! wątek zamknięty Dzięki Pani dr Sielskiej cieszę się pięknym białym uśmiechem i nie muszę go...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry