Do Pana Sławka trafiłem kilka lat temu. Potrzebowałem czasu aby zaufać, jednak dzięki niezwykle profesjonalnemu podejściu i atmosferze dyskrecji udało mi się dokonać zmian, które niegdyś wydawały się niemożliwe i nieosiągalne. Pan Sławek sprawił, że odpowiedziałem sobie na pytania, których nigdy nawet sobie nie zadałem, odważyłem się podjąć ważne decyzje, które należało podjąć, zaakceptowałem to, co było warte zaakceptowania, inaczej spojrzałem na wiele kwestii wyrywając się z błędnego koła w którym tkwiłem. 2 lata terapeutycznego kontaktu sprawił, że wszystko się utrwaliło.
Owoce wspólnej pracy zbieram każdego dnia, mimo iż minęło już trochę czasu odkąd ostatni raz zamknęły się za mną drzwi gabinetu.
Terapeuta nie dał mi gotowej recepty na uniknięcie życiowych kryzysów i ludzkich wątpliwości. Niezmiennie jednak mobilizował mnie do szukania odpowiedzi i pracy nad sobą. Wyposażył mnie w narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami i podbramkowymi sytuacjami.
Jego słynne słowa "to możemy się nad tym pozastanawiać " do teraz dźwięczą w moich uszach.
Z wdzięcznością
Łukasz Szarek