Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna.P. - ocena nowy temat Z całego serca pragnę bardzo podziękować za całokształt terapii. Pan Doktor...
~Anna.P.
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Dorota A. - opinia Pan Sławomir to pełen profesjonalizmu i empatii Specjalista w swojej...
~Dorota A.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Łukasz Szarek - opinia Do Pana Sławka trafiłem kilka lat temu. Potrzebowałem czasu aby zaufać,...
~Łukasz Szarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Terapia u Pana Sławomira pozwoliła mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Wyjątkowe zaangażowanie Doktora sprawiło że rzeczywiście otworzyły mi oczy na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Dominik - opinia wątek zamknięty Pan Sławomir to profesjonalny terapeuta - zaangażowany, spokojny, empatyczny...
~Dominik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Halina Cz. - opinia wątek zamknięty Do Pana Sławomira trafiłam, kiedy po skończeniu leczenia poważnej choroby,...
~Halina Cz.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

KM - opinia wątek zamknięty Pana Sławomira można polecić co najmniej z kilku powodów. Jest to pozytywne,...
~KM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Bonifacy - opinia wątek zamknięty Polecam terapię u Pana Sławomira. Korzystałem już pomocy kilku terapeutów. W...
~Bonifacy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Pan Sławomir od samego początku wzbudził moje zaufanie. Serdeczny, życzliwy,...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry