Widok

Łukasz - opinia

Absolutnie nie polecam. Moje auto nie przeszło przeglądu ze względu na "elementy zawieszenia wysmarowane olejem, więc pewnie cieknie gdzieś Panu olej". Mechanicy sprawdzili każdy element silnika pod kątem wycieków oleju - nic nie znaleźli. 100 zł za 2tygodniowy przegląd, po 2 tygodniach wróciłem z umytym podwoziem (spryskane wodą z węża) i Pan policzył sobie 20 zł za stwierdzenie, że teraz moje zawieszenie jest już czyste. Ponadto Pan pracuje tam chyba za karę. Na telefoniczne pytanie pytanie, do której pracują w soboty, stwierdził, że "o 18 to on już będzie stał ubrany na galowo".
Moja ocena
obsługa: 1
 
czas realizacji: 3
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Łukaszu,
Tylko przy dużym zaolejeniu silnika i przy wyciekach wynik badania jest negatywny.Określenie Pana "element zawieszenia wysmarowany olejem"jest bardzo pojemne .Jeżeli cały silnik i podwozie jest zaolejone , samo umycie ma duże znaczenie dla Pana , ponieważ może Pan po umyciu zaobserwować czy są jakieś wycieki czy nie.
Nasza stacja jako jedyna w sobotę pracuje najdłużej w Trójmieście, bo do godz,18.Proszę się nie dziwić , że o tej godzinie diagnosta chciałby zakończyć pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry