Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Korzystałem ze stacji wielokrotnie zarówno autem leciwym wymagającym atencji...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Kontrola techniczna przed zakupem auta z Belgii. wątek zamknięty Polecam i jeszcze raz polecam.Auto z Belgii.Widziałem zdjęcia po kolizji tyłu...
~Bob
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Łukasz - opinia wątek zamknięty Absolutnie nie polecam. Moje auto nie przeszło przeglądu ze względu na...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2012

Fajna SKP wątek zamknięty Diagności rzetelnie i fachowo wykonują swoja pracę. Polecam SKP
~kiero
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Za każdym razem super wątek zamknięty Czytałem poprzednie opinie i z tego co widzę to zależy na kogo się trafi. Ja...
~Misio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Sprawdzałem auto na tej stacji przed kupnem. Dzięki temu uniknąłem wpakowania...
~Matysek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Marcin - opinia wątek zamknięty Przy przeglądzie i regulowaniu ustawień świateł pan diagnosta urwał...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

nie polecam wątek zamknięty Robiłem na tej stacji przegląd auta przed zakupem. "Fachowiec" przez 15 minut...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Rzetelni fachowcy wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta na tej stacji. Zdziwiłam się, że przegląd był...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

PRZEGLĄD TECHNICZNY wątek zamknięty SZYBKO RZETELNIE I PAN KTÓRY CIERPLIWIE ODPOWIADAŁ NA KAŻDE WĄTPLIWOŚCI I...
~apokalips
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Moje auto nie przeszło przeladu.Straciłem 100zł. wątek zamknięty Przyjechałem nissanem MICRA.97rok 1000cm3 wspomaganie, klimatyzacja...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 października 2010

Badanie samochodu przed ewentualnym zakupem wątek zamknięty Mechanicy sprawdzali mi samochód przez dobra godzinę, pomimo faktu ze bylem...
~Piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry