Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta B. - opinia Szybko, sprawnie i estetycznie wykonane. Jestem bardzo zadowolona z usługi....
~Jolanta B.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 lipca 2023

Izabela - opinia Bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna obsługa. Wykonanie na bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Do Lukhome trafiliśmy szukając inspiracji oraz doradztwa do okien w...
~Marcin
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Rewelacja. Zamówiłam plisy na wszystkie okna - super doradztwo, pomoc w...
~Aneta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Rolety wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miałam okazję skorzystać poraz drugi z usług firmy Luryn.,...
~Patrycja
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2018

A. - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się na zakup rolety rzymskiej oraz rolet standardowych, usługa...
~A.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Polecam! wątek zamknięty Kupiliśmy z mężem rolety dzień-noc. Produkt spełnia nasze oczekiwania. Bardzo...
~klient007
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2019

rolety kasetowe wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykonania zlecenia i napewno skorzystam jeszcze z...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Powiem szczerze, bardzo polecam za fachowość, rzetelność i co dla mnie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Zadowolona klientka poleca. wątek zamknięty Polecam usługi firmy. Zlecenie wykonane fachowo i dokładnie. Obsługa bardzo...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Żaluzje drewniane wątek zamknięty Sprawnie, terminowo, profesjonalnie. W dodatku p. Łukasz to osoba bardzo...
~MC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Anna - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, współpraca z panem Łukaszem to sama przyjemność :)
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Rolety Prestiż wątek zamknięty Szybko, solidnie po prostu profesjonalnie. Atrakcyjnie cenowo.
~Elżbieta z Moreny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

rolety dachowe wątek zamknięty Zamawiając rolety kierowałam się opiniami na tej stronie.Po wykonanej usłudze...
~Teresa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Lucyna Wenda - opinia wątek zamknięty Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm. Polecam.
~Lucyna Wenda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Najlepsza firma na rynku!!! wątek zamknięty Rolety w każdym calu doskonałe. Profesionalne doradztwo. Blyskawiczna...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Miło, profesjonalnie, przystępnie cenowo wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie, bardzo dobra jakość, wykonanie sprawne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

rolety wątek zamknięty Zaskakująca dużą możliwością wyboru oferta, jakość usługi bez zarzutu, czas...
~AWERS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Luryn wątek zamknięty Szczerze polecam. Już dwa razy korzystałam z usług firmy Luryn i znowu...
~karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

polecam kazdemu wątek zamknięty bardzo szybki i profesjonalny serwis, mimo mojego wybrzydzania Pan byl bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry