Lukullus

Restauracje

Gdańsk, Kartuska 482

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sylwester 2017 wątek zamknięty Zabawa sylwestrowa w skali od 1-10 oceniam na 5, a to wszystko przez...
~rozczarowana
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2018

Ok ale nierównomiernie wątek zamknięty Jedzenie smaczne aczkolwiek bez fajerwerków. Odnoszę wrażenie ze na kuchnię...
~Edyta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

PORAŻKA wątek zamknięty Totalne rozczarowanie. Jedzenie podano w ciągu 5 min, odgrzewane. Kuchnia...
~G & K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Walentynki wątek zamknięty Zarezerwowaliśmy z narzeczonym stolik w tawernie,wyszliśmy zauroczeni zedne z...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Polecamy wątek zamknięty Świetna Restauracja,obsługa miła i profesjonalna,bogate menu a przede...
~Maro.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Lukullus - niekoniecznie wątek zamknięty Ceny całkiem ok - choć drinki 18 zł nijak mają się do ich jakości i podania....
~Gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

masakra wątek zamknięty Byłem ze znajomymi w moje urodziny. Masakra obsługa. Zamówiliśmy jedzenie nie...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Podobało się... wątek zamknięty Wraz z żoną wybraliśmy się tam pierwszy raz. Obsługa była bardzo miła a na...
~Milosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Tanio, przyjemnie i smacznie wątek zamknięty Odwiedzam Tawerne Lukullus od wielu lat i naprawdę dziwią mnie komentarze o...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Zawiodłem się...... wątek zamknięty Nie było nas od około 4 lat i niestety zmieniło się na gorsze. A szkoda bo...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Gorąco polecamy!!! :) wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za wspaniałą obsługę, jedzenie i pomoc w organizacji...
~Ela i Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Beznadzieja,lokal od dwuch lat tonie... wątek zamknięty Przyjechaliśmy z Gdyni... z 2 dzieci, 4 i 8lat robiliśmy tam chrzciny...
~Xentalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Gorąco Polecam ! wątek zamknięty nasza impreza weselna w Lukullusie była bardzo udana. Wszystko ok. Dużo...
~Zosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Wesele wątek zamknięty Dwa tygodnie temu wyprawialiśmy tu wesele córki. Wszyscy goście bawili się...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Rozczarowana wątek zamknięty Odwiedzałam to miejsce już kilka razy i zawsze było ok, jednak...
~Karola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Ciekawa restauracyjka wątek zamknięty Trafiłam tam na urodziny znajomego. Nigdy nie byłam w tej restauracji a...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Lukulus wątek zamknięty Tawernę Lukulus odwiedzam od prawie 10 lat, nie tylko jako restaurację, ale...
~Agnes
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Jedna z najlepszych restauracji w 3mieście wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Lukullusa. Byłam w tej restauracji wielokrotnie...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

POLECAM wątek zamknięty Idealne miejsce na obiad z rodziną. Obsługa i kuchnia fantastyczna. Gorąco...
~GOŚĆ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Wszysto smaczne wątek zamknięty Zachęcony przez znajomych odwiedziłem wraz z żoną Tawernę.Po wejściu powitała...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
97

postów

92

wątków

do góry