Widok
Lusia z chłopakami - ocena
Z usług pani podolog Wiktorii korzystamy w zasadzie całą rodziną. Ja, mąż oraz synowie. I to jest wyczyn:-) do tej pory mąż gdziekolwiek poszedł nie był zadowolony. Do pani Wiktorii przychodzi grzecznie i jest zachwycony. Wyprowadził pięknie swoje stopy. Korzystam również z manicure u pani Wiktorii:-) Czego nie wymyślę, pokaże na zdjęciu zrobi wszystko. Ma sama masę pomysłów na to by moje ręce wyglądały inaczej niż wszystkie. Gorąco polecam!