Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta Mróz - opinia wątek zamknięty Świetna i fachowa pomoc. Moje problemy zniknęły dzięki Doktorowi Marcinowi....
~Marta Mróz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

Bardzo dobry salon wątek zamknięty Polecam salon, zwłaszcza panią Kasię ktora jest bardzo profesjonalną osobą, a...
~A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

polecam wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, doskonale przeprowadzone zabiegi i przemiła obsługa....
~u
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Naprawa katastrofy na paznokciach po innej kosmetyczce, polecam gabinet pod...
~Am
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Polecam to miejsce wątek zamknięty Byłem tu pierwszy raz w dniu dzisiejszym. Zazwyczaj dodaję opinię gdy coś mi...
~Juliusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Polecam wątek zamknięty Naprawdę wielki szacunek za wiedzę i podejście do klienta.Pani Kasia to...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Warto! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, ciepła i profesjonalna obsługa. Byłam już kilka razy,...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Piękny gabinet,cudowne wnętrze w którym po całym dniu pracy można się...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Polecam 100% najlepszy salon !!! wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna pełny profesionalizm ceny idealne na każda kieszeń a...
~Norbert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Zgodnie z ofertą nie tracisz w Salonie ani chwili. Umówiony zabieg zawsze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

POLECAM!!!! wątek zamknięty W 100% polecam ten salon, przede wszystkim przesympatyczną i profesjonalną...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

miejsce na realizację profesjonalnych zabiegów wątek zamknięty Bardzo schludne i gustownie urządzone studio. Na klientów czeka wygodna...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Polecam serdecznie :) wątek zamknięty Fachowa i serdeczna obsługa, która potrafi zadbać o klienta. Po urazie palca...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry