Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cezary - ocena nowy temat Nie polecam bo dostęp do specjalistów tragiczny. Gdy nie miałem abonamentu...
~Cezary
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Leszek - ocena luxmed jest tylko z nazwy "LUX", reszta niestety, tragiczna. Najgorzej jest z...
~Leszek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

aga - opinia Nie polecam. Co innego obiecują przed badaniem gdy kasują kupę kasy, a potem...
~aga
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 czerwca 2023

Kris - opinia Ta prywatna opieka medyczna to jakiś ponury żart. Za roczny pakiet zapłaciłem...
~Kris
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 maja 2023

P - opinia :/ Prywatną opieka medyczna gorsza od panstwowej
~P
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 maja 2023

P.C - opinia Lux Med ,Aleja Zwycięstwa 49 Na 26 wizyt tylko 2 odbyły się punktualnie .W...
~P.C
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2023

Zdegustowany pacjent- oczywiście były pacjent !! - opinia Podpisanie umowy z tą firmą to jednak jakiś żart. Nie dosyć, iż płacisz im...
~Zdegustowany pacjent- oczywiście
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2023

Natalia - opinia Jedna gwiazdka w tym przypadku to i tak zdecydowanie za dużo. Na wizytę...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Mmmm - opinia Miałam robione TK płuc, lekarz na kartce wpisał aby promieniowanie było...
~Mmmm
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Edyta - opinia Recepcja każdej placówki medycznej powinna być wizytówką tejże, natomiast...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Uciekajcie - opinia Dramat!! Człowiek opłaca prywatny abonament a nie ma możliwości umówienia się...
~Uciekajcie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Tom - opinia Koszmar. Umówienie wizyty przypomina polowanie. Albo się uda albo nie....
~Tom
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Alina - opinia Mam abonament około 15 lat Czy wiecie że od dwóch miesięcy nie jestem w...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

***** luxmed - opinia kupilem abonamenty pracownikom aby zaoszczedzic czas - pracownik nie zostal...
~***** luxmed
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

ja - opinia Niekompletne przeprowadzone badania na kierowców, brak możliwości...
~ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Edyta - opinia Tragedia Z ogromnym bólem trafiłam do internisty w Lux med, kolka nerkowa...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Ja - opinia wątek zamknięty Jakość usług i obsługa super. Ale jeśli chodzi o formę umawiania się na...
~Ja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Pacjentka luxmedu - opinia wątek zamknięty Najgorsi z najgorszych, nie przestają zaskakiwać. Niekompetentni...
~Pacjentka luxmedu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

FlpBti - opinia wątek zamknięty Rozczarowujące! Kilka tygodni temu zapytałem o operację, uzyskałem kilka...
~FlpBti
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

XYZ - opinia wątek zamknięty Moja opinia dotyczy usług Luxmed na terenie całego Trójmiasta. Po pierwsze, w...
~XYZ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
101

postów

87

wątków

do góry