Widok

Luxmed

Posiadam pakiet ubezpieczeniowy w Luxmed, czy tylko ja mam wrażenie że można się zapisać tylko do specjalistów do których nawet na NFZ nie ma kolejki? Wskazałam na 4 ginekologów i kurcze u żadnego nie mają terminu w ciągu miesiąca. Nie korzystam z tego jakoś mocno dlatego nie wiem jak jest z innymi lekarzami, czy tez macie takie wrażenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> czy tylko ja mam wrażenie...

Nie tylko ty.
Sporo lat temu zrezygnowałem z pakietu w LuxMedzie na rzecz innej prywatnej przychodni, właśnie ze względu na terminy oczekiwania na wizytę, przypominające NFZ-owe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to jakiś dramat. Widzę ze musze z tego zrezygnować bo to jakaś porażka. Portal nie dzieła, termin wizyt jak w NFZ 10 lat temu kolejka przed 5 rano żeby się zapisać. Ze strony pracownika dowiedziałam się ze maja tylko wybitnych specjalistów których nie komentuje gdzie lekarz gin na dolegliwość w czasie stosunku mówi ze jak nie planuje ciąży to chyba nie problem. Wybitny prawda ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda kasy, w NFZ mają lepsze warunki najgorsza opieka medyczna. Uciekaj i nie marnuj pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry