Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
atoja - opinia wątek zamknięty Mało użytkowników, kiedyś tętniła życiem...
~atoja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

Strzeżcie się ratraka! wątek zamknięty Pozdrawiam wszystkich fanów białego i łysej góry w Sopocie. Dzisiaj wraz ze...
~Gdynianin
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2013

mile zaskoczona wątek zamknięty Byłam wczoraj na Łysej Górze i jestem mile zaskoczona. Ostatni raz byłam dwa...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

i to ma byc profesjonalizm wątek zamknięty ludzie co tam zarzadzaja powinni dawno sie wstydzic, bo tylko potrafia...
~nieznany
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

restauracja Sabat !!! wątek zamknięty dzisiaj odbyl sie na łysej Górze "zjazd na byle czym" Co do samego konkursu...
~gość
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2011

Bysiu - opinia wątek zamknięty Stok niezadbany, na samej górce pełno psich odchodów, czasami psy biegają po...
~Bysiu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Tragicznie przygotowana trasa wyciagu wątek zamknięty Czulem sie jak w skiparku, muldy na calej dlugosci podjazdu wyciagiem. Po...
~Gregor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

masakraa!!!! wątek zamknięty i to ma byc profesjonalizm ludzie co tam zarzadzaja powinni dawno sie...
~franz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

wypożyczalnia -porażka wątek zamknięty Sam stok jest utrzymany bardzo dobrze, lokalizacja super, położenie...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

stok - ok :), wypożyczalnia - dramat wątek zamknięty Stok dobrze utrzymany, zratrakowany, oświetlony, w tygodniu nie ma tłoku,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

wyporzyczalnia = stracony czas, nerwy,... !!! wątek zamknięty Obsługa w wypożyczalni zdecydowanie MASAKRYCZNA ! Mają mała ilość butów w...
~mariolka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

11

wątków

do góry