Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bernard Samolewicz - ocena nowy temat W okresie ostatnich lat byłem klientem kilku kancelarii notarialnych. W tym...
~Bernard Samolewicz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Paweł Ś. - ocena Sprawnie, bezbłędnie i z troskliwym podejściem do klienta! Szeroka znajomość...
~Paweł Ś.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Oleksandra Rei - ocena Notariusz nie może być dobry lub zły. Notariusz może być - Człowiekiem. I...
~Oleksandra Rei
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Ayudar sp. z o.o. - opinia Po prostu rewelacja, zarówno terminowość, jak i wiedza i oczywiście pomoc....
~Ayudar sp. z o.o.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Michał - opinia Jestem po podpisaniu aktu notarialnego. Wszystko odbyło się bardzo bez...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Human - opinia W Sevres znajduje się wzorzec metra a na Szerokiej w Gdańsku jest kancelaria...
~Human
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2022

Dima - opinia wątek zamknięty Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami!! Negatywnych nie widziałem...
~Dima
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Jestem klientem Kancelarii od kilku lat. W tym czasie korzystałem z jej usług...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Państwo piszący pozytywne komentarze mają 100% rację. Podpisuję się pod...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Łukasz Gotszald - opinia wątek zamknięty polecam, to ludzie bardzo zaangażowani. Nasza współpraca układała się bardzo...
~Łukasz Gotszald
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Marcinem Dębskim - super kontakt telefoniczny...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Anna Ch. - opinia wątek zamknięty Wow, wow i jeszcze raz wow! Szukając z mężem kancelarii do sprzedaży...
~Anna Ch.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Od samego początku, kontakt telefoniczny, na wysokim i merytorycznym...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Najlepszy Notariusz w Trójmieście .... i nie tylko !!! wątek zamknięty Uważam, że nie ma lepszego Notariusza w Trójmieście. Pełen profesjonalizm!...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 września 2019

godni polecenia wątek zamknięty Jestem osobą w wieku 60+. W swoim życiu zdarzało mi się wielokrotnie...
~Anna Skwierawska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Monika - opinia wątek zamknięty Miło, rzeczowo, szybko, wszystko dokładnie wyjaśnione, wspaniały kontakt, Pan...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2019

Rekomendacja wątek zamknięty Pan Marcin Dębski z racji przyjaznego i rzeczowego podejścia do Klienta,...
~Marek.J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Profesjonalizm, kompetencja, empatia, kultura wątek zamknięty Notariusz pan Marcin Dębski jest osobą godną zaufania w najtrudniejszych...
~Ewa K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Pan Marcin Dębski jest profesjonalistą. Podczas omawiania szczegółów potrafił...
~UV
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Bardzo dziekuje Panu Marcinowi za wszelką pomoc udzieloną mi po śmierci...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry