Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena P. - ocena Trafiłam do pani Mai po długich poszukiwaniach. Nikt wcześniej tak...
~Magdalena P.
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Marek Kacperczyk - ocena Bardzo dziękuję za udzielaną pomoc, pełen profesjonalizm. Polecam.
~Marek Kacperczyk
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Michał - ocena Gorąco polecam!!!. Pani Maja fachowo i z podejściem dydaktycznym...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Ewa Plichta - opinia Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za profesjonalne podejście. Pani Maja...
~Ewa Plichta
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Marcin - opinia Bardzo dziękuję za czas, który nam pani poświęciła. Dzięki terapii syn nasz...
~Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

Paulina - opinia Pani Maja jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym fachowcem- ale od początku...
~Paulina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Kalina - opinia Jestem w trakcie terapii po lekkim udarze niedokrwiennym. Wiem, że jeszcze...
~Kalina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Patrycja - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na zajęcia do Pani Mai. Spotkania...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Basia - opinia Ta opinia powinna zawierać kilka stron, aby opisać dokładnie jak bardzo...
~Basia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Magdalena Sosnowska - opinia Polecam terapię u p.Mai. Uczęszcza do niej mój tata po udarze. Początkowo...
~Magdalena Sosnowska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Kamila - opinia Bardzo polecam zajęcia z panią Mają. Jeśli ktoś szuka pomocy dla niemówiącego...
~Kamila
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii u Pani Mai. Świetne podejście do...
~Maciej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Natalia Preis - opinia wątek zamknięty Długo czekaliśmy na wizytę, ale warto było. Nasz synek z podejrzeniem...
~Natalia Preis
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2022

Sylwia Świątek - opinia wątek zamknięty Pani Maja to wspaniała, radosna osoba, która potrafi zarazić dobrą energią...
~Sylwia Świątek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Paulina Z. - opinia wątek zamknięty Przyszłam do p. Ostrowskiej załamana z niemówiącym nic czterolatkiem. Kiedy...
~Paulina Z.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty "Nasza pani Maja" tak mówimy z córką, która zawsze witała nas z uśmiechem na...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Anna N. - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc. Korzystam z konsultacji tylko kilka...
~Anna N.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Ewa Pospiszyl - opinia wątek zamknięty Panią Maję poznałam kilka lat temu, kiedy moje dziecko chodziło do niej na...
~Ewa Pospiszyl
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pani Maja pomogła mojemu synkowi mówić. Przed jej terapią praktycznie nie...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam!!!Wspaniale podejscie do pacjenta, korzystalam I bede...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry