Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna wątek zamknięty Panią Małgorzatę poznałam kilka miesięcy temu, wówczas miałam wrażenie że...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Marcin P. wątek zamknięty Bardzo kompetentna pani doktor. Trafiłem do niej z samym sobą i z małżeństwem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Dziękuję wątek zamknięty To nie zwykły lekarz a Przyjaciel. Atmosfera i profesjonalizm pozwala w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

maja - opinia wątek zamknięty .." w życiu trzeba być kimś..." i właśnie pani Malgosia pomaga samodefiniować...
~maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Marta Ch - opinia wątek zamknięty Pani Małgorzata jest osobą wyrozumiałą, życzliwą. Potrafi wczuć się w...
~Marta Ch
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

:) wątek zamknięty Prawie każdy pacjent marzy o takim lekarzu, który byłby wyspecjalizowany...
~d.z.+p.z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Wielkie dzieki wątek zamknięty Jezeli uwazasz ze twoj zwiazek jest ok i twoje malrzenstwo jest przecietne...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Wielka pomoc wątek zamknięty Od dwóch lat walcze z rakiem. Szkoda ze tak pozno trafiłem na pozytywnego...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Praca nad sobą nigdy nie jest łatwa, a praca nad sobą i relacjami w rodzinie...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Dziekujemy wątek zamknięty Jestesmy rodzicami dziecka uposledzonego umyslowo i szukalismy pomocy gdy...
~Sabina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry