Widok

M. - ocena

Gdy zaczynałam terapię nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak zmieni się moje życie. Jedynie wiedziałam że potrzebuję pomocy, gdyz sama nie jestem w stanie sobie poradzić. Wyszukałam Panią Anie w Internecie, (przypadkiem okazało się że specjalizuje się w sprawach m.in.rodzinnych). Czas oczekiwania na pierwsze spotkanie miało być dwa miesiące (teraz już wiem dlaczego, miałam tyle czekać, Pani Ania jest po prostu ekspertem w swojej dziedzinie). Ale gdy otrzymałam telefon iż wcześniej możemy zacząć terapię, trochę z taką niepewnością zgodziłam się. Pierwsze spotkania nie były łatwe gdyż trudno było mi mówić o sprawach dla mnie bolesnych 'obcej osobie', jednakże to właśnie osoba Pani Ani sprawiła że powoli zaczęłam się otwierać. Wiele lez musiało popłynąć bym zaczęła patrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy. Pani Ania jakby otworzyła mi oczy, pokazała inny punkt widzenia. Dawała możliwości, nie oceniając przy tym mojego sposobu myślenia. Najpierw strasznie bałam się tych spotkań a później już czekałam na poniedziałki z Panią Anią.
Serdecznie polecam Panią Anię, dziękując jednocześnie,iz pomogła mi zmienić sposób myślenia na pewne sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękuję za taką ocenę i z wdzięcznością patrzę na otwarcie się na terapię i wspólna pracę. Można wszystko tylko trzeba spróbować !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry