M15 Restaurant & Bar

Restauracje Bar na plaży

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mz - opinia nowy temat Obsługa to Jakaś kpina. Pan z brodą pierwszy do zwolnienia. Ruchy jakby był...
~mz
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 9 listopada 2019

Nie polecam Super lokalizacja szczegolnie dla rodzin z dziećmi bo przy placu zabaw i na...
~Szkoda wielka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 czerwca 2019

Iwona Przemiła obsługa bardzo bardzo dobre jedzenie najlepsze w mieście
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2018

Tragiczna obsługa - nie polecam Byłam w restauracji wielokrotnie i za każdym razem obsługa była tragiczna....
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2018

Jestem zachwycona Byłam z mężem na kolacji, bardzo dobre dania główne i tapas menu, na które...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2018

Personel... to dramat Uważam, że podejście do gości jest słabe. Kelner to zawód a nie wyrok i temu...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2018

Jedynie mila kelnerka Reszta szok kuchnia sie drze bylismy w srodku ze wzgledu na deszcz ceny z...
~Ostatni raz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2018

Niegrzeczna obsługa To co sie wydarzyło jest dla mnie czymś nowym kiedy na zapytanie czy długo...
~K.jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2018

Masakra Miejsce wydawało mi się przyjazne dzieciom, bo plac zabaw przy restauracji....
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2018

To był strzał w dziesiątkę Restauracje polecił nam znajomy. Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. 5+...
~A.K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2018

Super jedzenie i Sauny Restauracja oprócz super jedzenia oferuje też sauny na plaży! Jeszcze nie...
~Karolina L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2018

Nie polecam To był pierwszy i raczej ostatni raz w tej restauracji. Przyszliśmy z rodziną...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2017

Wspaniałe smaki Restauracja rewelacyjna, miejsce jak i kuchnia na najwyższym poziomie!...
~Jolka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2017

Poprawiło się wątek zamknięty Faktycznie jak byliśmy w sezonie w restauracji było nieco chaotycznie. Ale...
~Ala
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Fantastyczne miejsce na obiad z rodziną, jedzenie rewelacja, obsługa bardzo...
~Grażyna
-

dodano: 24 października 2017

Fatalna i wolna obsługa wątek zamknięty Jedzenie, jak juz uda się je klientowi zamówić i ma dość cierpliwości by na...
~Michał
-

dodano: 17 września 2017

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Dno, dno i jeszcze raz dno! Fatalna i opryskliwa obsługa. Jedzenie- pięknie...
~Kamil
-

dodano: 16 września 2017

Skandal - radze omijać jak najszerszym łukiem wątek zamknięty Dzisiaj wpadłyśmy tam na piwo, chcieliśmy tez coś zjeść. Podszedł kelner,...
~Sopocianin
-

dodano: 3 września 2017

M15 - bar, wykwintna restauracja czy pizzeria? wątek zamknięty Lokal przy plaży, obok placu zabaw, serwujący dania nawet za 85 zł. Filozofię...
~Anna
-

dodano: 28 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry