Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat Telewizor naprawiany w 9 dni ( trzeba było czekać na części od...
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 marca 2024

Poirytowany klient - ocena Nierzetelna naprawa. Pomimo zgłaszanej reklamacji przez 2 miesiące brak...
~Poirytowany klient
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Felicja - opinia Ostrzagam przed tą firmą. Wyjątkowo nierzetelna. Wadliwie wykonana naprawa....
~Felicja
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Laura - opinia Przestrzegam wszystkich przed tym pseudoserwisem. Oddałam telewizor do...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Urszula - opinia wątek zamknięty Ostrzegam przed skorzystaniem z tych usług! Pierwsza naprawa - brak obrazu...
~Urszula
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Naprawiany był gramofon Micro Seiko DD5. Koszt 350 zł. Działa po naprawie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

jerzy - opinia wątek zamknięty perfekcjonizm i rzetelność, polecam
~jerzy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Szybka , sprawna ,kompetentna obsługa .Żadnych zastrzeżeń technicznych....
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Dotrzymywanie danego słowa. Odbiór i przywóz...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra , solidna i fachowa obsługa. Bardzo polecam.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Są rewelacyjni, polecam. Sony 65 cali 4k ze zbitą matrycą, nikt nie...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

jarosław z sopot - opinia wątek zamknięty Wspaniały serwis, robimy całą rodziną i wszyscy znajomi u nich sprzęty od lat...
~jarosław z sopot
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Sprzęt naprawiony,działa bez zarzutu,czekałem prawie trzy tygodnie,ale to nie...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

j.brędzel - opinia wątek zamknięty Godni polecenia po prostu serwis dla każdego klienta wszystko czytelne i...
~j.brędzel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

naprawa tv wątek zamknięty Skorzystałam z serwisu dzięki poleceniu znajomego który wcześniej naprawiał u...
~Karolina Zawierucha
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

fhanzjozef - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka i sprawna komunikacja! Możliwość odbioru zepsutego sprzętu z...
~fhanzjozef
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Wzmacniacz :) wątek zamknięty Sprzęt Vincent naprawiony w ciagu w 2 dni. Inny serwis po miesięcy się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Otrzymałem wycenę naprawy telewizora godzinę po jego zostawieniu, po dwóch...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Naprawa kina domowego yamaha wątek zamknięty Bardzo szybka naprawa kina domowego yamaha, sprzęt działa tak jak powinien....
~Miłosz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

super serwis! wątek zamknięty zawiozłam do naprawy wiezę Marantz. Wymienono laser, nowe paski napedowe i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

51

wątków

do góry