Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawa tv nowy temat Skorzystałam z serwisu dzięki poleceniu znajomego który wcześniej naprawiał u...
~Karolina Zawierucha
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 lipca 2019

Krzysztof K - opinia nowy temat Tragedia! Zapłaciłem 280zł za rzekomą wymianę dotykowego panelu sterowania w...
~Krzysztof K
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 kwietnia 2020

fhanzjozef - opinia nowy temat Bardzo szybka i sprawna komunikacja! Możliwość odbioru zepsutego sprzętu z...
~fhanzjozef
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 marca 2020

Krzysztof Wojcieszyk - opinia Dramat. Osobiście dowiozłem do naprawy na Galaktyczną wysokiej jakości...
~Krzysztof Wojcieszyk
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2019

Wzmacniacz :) Sprzęt Vincent naprawiony w ciagu w 2 dni. Inny serwis po miesięcy się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2019

Łukasz - opinia Otrzymałem wycenę naprawy telewizora godzinę po jego zostawieniu, po dwóch...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Naprawa kina domowego yamaha Bardzo szybka naprawa kina domowego yamaha, sprzęt działa tak jak powinien....
~Miłosz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2018

super serwis! zawiozłam do naprawy wiezę Marantz. Wymienono laser, nowe paski napedowe i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2018

nie polecam Oddałem telewizor samsung ue40ES6100 do naprawy z jaśniejszym pasem poziomym...
~Wiesław Stube
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2018

MAG Servis - omijać z daleka wątek zamknięty Jeżeli cenisz swój czas to nie korzystaj z usług tej firmy. Naprawa wlecze...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Nie polecam!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam tej firmy.Radzę trzymać się jak najdalej od galaktycznej 27 .Za...
~Kamila
-

dodano: 5 marca 2018

Nie polecam !!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam tej firmy.Radzę trzymać się jak najdalej od galaktycznej 27 .Za...
~Kamila
-

dodano: 5 marca 2018

Odradzam wątek zamknięty Kontakt na linii serwis - klient tragiczny. Na informacje, że projektora...
~Marcin
-

dodano: 4 października 2017

profesjonaliści w każdym calu wątek zamknięty Wkońcu trafiłam na profesjonalistów. Dwa miesiące bez telewizora bo miałam...
~zadowolona Klientka
1

dodano: 18 lipca 2017

wsparcie techniczne dla Yamaha 840 wątek zamknięty Napisałem maila z prośbą o pomoc. Dostałem odpowiedź w ciągu 0,5h. Diagnoza w...
~Jacek Katarzyński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2017

Naprawa gramofonu wątek zamknięty Do naprawy oddałem chyba ze 40-letnie niemieckie radio z gramofonem. Gramofon...
~Piotr
1

dodano: 24 lutego 2017

naprawiłem TV wątek zamknięty Świetny serwis miła obsługa świetni fachowcy. Naprawili mi szybko telewizor w...
~Piotr G
-

dodano: 3 września 2016

Szybka naprawa wątek zamknięty Bardzo fachowa naprawa telewizora :) Nie dość że szybka to i...
~titinkaaa
-

dodano: 2 września 2016

Naprawa TV wątek zamknięty Bardzo fachowy serwis naprawy telewizorów. Usługa została wykonana szybko i...
~Rafal O
-

dodano: 1 września 2016

Hejka wątek zamknięty Witam bardzo Wam polecam ten portal . Powiem ze jest super.
~Kicia38
-

dodano: 31 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
88

48

wątków

do góry